ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ - Page 2 Empty Re: ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by nino on Сре Сеп 13, 2017 9:58 am

трендафилe
сега ти се глупираш.
заблагодарување за убиство - што е следно, однапред е испланирано убиството за да се расипе забавата на дпмне и да се добијат гласови

се поздравил премиерот со затвореник во идризово, сигурно не бил единствен затворен со кој се поздравил тој ден при посетата на затворот

nino

Број на мислења : 251
Join date : 2017-06-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ - Page 2 Empty Re: ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by Dino on Сре Сеп 13, 2017 10:08 am

Gerovski mnogu pouspesno go brani Angjusev za belize firmite i tenderite otkolku sto toa go pravi za Zaev so baranje za otkazi na sovetnicite posakuvajki go nivnoto stolce. A stapskite gluvci koi kontraprotestiraa koga se barase pravda za Martin sega leat krokodilski solzi po nego i Tamara koja nivnite fireri ja ubija za partiski celi. Mizerija ste i ednite i drugite.

Dino

Број на мислења : 363
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ - Page 2 Empty Re: ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by Teo on Сре Сеп 13, 2017 11:51 am

nino напиша:трендафилe
сега ти се глупираш.
заблагодарување за убиство - што е следно, однапред е испланирано убиството за да се расипе забавата на дпмне и да се добијат гласови

се поздравил премиерот со затвореник во идризово, сигурно не бил единствен затворен со кој се поздравил тој ден при посетата на затворот

Toa e vekje probano...Trendafil i ABC ushte na Vodenica se obidoa da ja protnat tezata deka Igor Spasov e chlen na SDSM i deka zatoa go ubil Neshkovski...
Teo
Teo

Број на мислења : 4113
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ - Page 2 Empty Re: ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by nino on Сре Сеп 13, 2017 4:45 pm

аха значи овде само сдсм може да прави лошо, дпмне само добрина носи на народот
ама без'рбетник овој трендафил
не мислис со главата, од штабот мислат за него он само наредби извршува

nino

Број на мислења : 251
Join date : 2017-06-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ - Page 2 Empty Re: ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by трендафил on Чет Сеп 14, 2017 10:23 pm

Извини, а што добро му донесе СДСМ на народот со задолжувањето од 350 милиони евра за 3,5 месеци?

_________________
Негација на негативното
Смрт на фашизмот - слобода на народот
Слобода или смрт

трендафил

Број на мислења : 4353
Join date : 2015-04-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ - Page 2 Empty Re: ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by Teo on Чет Сеп 14, 2017 11:11 pm

Nema vrska kolku se zadolzhil, krajniot bilans e razdolzhuvanje na drzhavata i namaluvanje na dolgot za 170 milioni evra.
Teo
Teo

Број на мислења : 4113
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ - Page 2 Empty Re: ГЛУП И ПОГЛУП -ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ НА собраниски канал на МТВ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот