ЛУБЕНИЦА КОЈА МОРА ДА ЈА ФРЛИТЕ

Go down

ЛУБЕНИЦА КОЈА МОРА ДА ЈА ФРЛИТЕ Empty ЛУБЕНИЦА КОЈА МОРА ДА ЈА ФРЛИТЕ

Пишување by osa on Нед Aвг 27, 2017 1:29 pm

ОВА НИКОЈ НЕ ВИ ГО КАЖАЛ


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14302
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот