KADE SE

Go down

KADE SE

Пишување by Гостин on Пет Јан 30, 2015 6:37 pm

Ne se raboti za politicari...slavni licnosi i slicno...cela statija...so zbor i slika...

Момци, внимание! Во овие земји живеат најубавите жени во светот!

Можеби ви треба добра причина за да одлучите која да биде вашата следна дестинација за патување или пак размислувате да се преселите во друга земја. Покрај останатите работи кои секако се поважни, не е лошо да знаете и каде се кријат најубавите жени во светот.Шведска

Швеѓаните генерално важат за најубава нација во светот. Жените се високи, витки, руси, паметни, пријателски настроени и образовани. Ова е веројатно најдоброто место да најдете убава и паметна девојка.Аргентина

Оваа земја е позната по феноменалните плажи, но и по преубавите жени. Аргентинките се високи, модерни, отворени и неверојатно романтични. Покрај тоа, тие воглавно зборуваат англиски со специфичен груб акцент кој е воодушевувачки за момците.

Украина

Зашеметувачката убавина на Украинките ги привлекува мажите како што пчелите се привлечени од медот. Најдобро е да ги посетите Киев, Одеса или брегот на Црното море. Украинките не се претежно руси, па со тоа изборот е поголем за сечиј вкус.

Русија

Светол тен, сини очи, светла коса, виткост, интелигенција – ова се заштитни знаци на Русинките. Преубавите руски жени не мора да ги барате само во Москва. Тргнете се надвор од главниот град и ќе наидете на многу егзотични примероци.

Тајланд

Тие се истовремено срамежливи, но и пријателски настроени. Темната кожа, совршениот тен и сјајната коса се одлики со кои Тајланѓанките ги воодушевуваат мажите кои ја посетуваат оваа земја главно во зима.

Холандија

Холанѓанките се навистина високи. Просекот е над 172 см. Не мора да се грижите како ќе реагираат кога ќе им пријдете бидејќи важат за жени кои лесно склопуваат пријателства.

Либан

Најубавите жени во овој дел од светот се наоѓаат во Либан. Тие имаат облини, но не се дебели и изгледаат како да се сончаат во текот на целата година. Еден од адутите им е таинственоста која исклучително ги привлекува мажите.

http://www.kafepauza.mk/zanimlivosti/momci-vnimanie-vo-ovie-zemji-zhiveat-najubavite-zheni-vo-svetot/

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: KADE SE

Пишување by reiter on Вто Јун 16, 2015 5:27 pm

а Французинките не се добри?

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: KADE SE

Пишување by Гостин on Вто Јун 16, 2015 6:51 pm

Стави некоја сликичка па ќе споредиме и одлучиме.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: KADE SE

Пишување by Hamad bim Khalifa on Вто Јун 16, 2015 8:34 pm

Taka de! Celo popladne se cudam sto mu bidna na rejterot i sto tolku gi brani francuzinkive - bez dokazi i faKTI!? Rolling Eyes
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: KADE SE

Пишување by reiter on Вто Јун 16, 2015 8:45 pm

ајде,па правете споредба..

Isabelle Adjani..
и еве еден куп Very Happy убавици па одберете и послужете се сами Wink
https://www.google.com/search?q=the+france+beauty+women&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMI472s_u6UxgIVBtssCh2seAA9&biw=1024&bih=657
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: KADE SE

Пишување by reiter on Вто Јун 16, 2015 8:54 pm

нешто не француско..
Катето Very Happy Зета Џонс
_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: KADE SE

Пишување by Hamad bim Khalifa on Сре Јун 17, 2015 6:59 amMene ovaa najmnogu me bendisa - za Kibikot! Twisted Evil
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: KADE SE

Пишување by reiter on Сре Јун 17, 2015 1:31 pm

не е фер,вчера некој ја зел Изабела?
Isabelle Adjani

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: KADE SE

Пишување by kiBik on Чет Јун 18, 2015 3:24 pm

Hamad bim Khalifa напиша:

Mene ovaa najmnogu me bendisa - za Kibikot! Twisted Evil
Fala, Kamil!
Ama samo da prasham - toa neshto vtora upotreba od tvojo harem sakash da mi shitnesh??? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: KADE SE

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот