ПРЕДИЗВИКУВА СЛЕПИЛО И СЛИЧНИ ПРОБЛЕМИ

Go down

ПРЕДИЗВИКУВА СЛЕПИЛО И СЛИЧНИ ПРОБЛЕМИ Empty ПРЕДИЗВИКУВА СЛЕПИЛО И СЛИЧНИ ПРОБЛЕМИ

Пишување by osa on Вто Окт 10, 2017 9:46 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14304
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ПРЕДИЗВИКУВА СЛЕПИЛО И СЛИЧНИ ПРОБЛЕМИ Empty Re: ПРЕДИЗВИКУВА СЛЕПИЛО И СЛИЧНИ ПРОБЛЕМИ

Пишување by Dino on Сре Окт 11, 2017 1:16 pm

zoshto se odgleduvaat bilki koi se shtetni po zdravjeto,ne mi e jasno

Dino

Број на мислења : 365
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ПРЕДИЗВИКУВА СЛЕПИЛО И СЛИЧНИ ПРОБЛЕМИ Empty Re: ПРЕДИЗВИКУВА СЛЕПИЛО И СЛИЧНИ ПРОБЛЕМИ

Пишување by delta on Нед Ное 26, 2017 11:36 am

sokrij se pod korito/..,>ili pod suknjata na majka ti././/
delta
delta

Број на мислења : 502
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ПРЕДИЗВИКУВА СЛЕПИЛО И СЛИЧНИ ПРОБЛЕМИ Empty Re: ПРЕДИЗВИКУВА СЛЕПИЛО И СЛИЧНИ ПРОБЛЕМИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот