МАЛО ПОТСЕТУВАЊЕ КАКО ПОЧНА ......ЕДЕН ДЕН ......

Go down

МАЛО ПОТСЕТУВАЊЕ КАКО ПОЧНА ......ЕДЕН ДЕН ...... Empty МАЛО ПОТСЕТУВАЊЕ КАКО ПОЧНА ......ЕДЕН ДЕН ......

Пишување by osa on Чет Окт 12, 2017 11:16 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 15119
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

МАЛО ПОТСЕТУВАЊЕ КАКО ПОЧНА ......ЕДЕН ДЕН ...... Empty Re: МАЛО ПОТСЕТУВАЊЕ КАКО ПОЧНА ......ЕДЕН ДЕН ......

Пишување by SHARENI on Пет Окт 13, 2017 11:17 pm

taka pochna ,ama kako ke zavrshi nemozam da dochekam
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 475
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот