ПРАЗНИК НАД ПРАЗНИЦИТЕ

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

ПРАЗНИК НАД ПРАЗНИЦИТЕ

Пишување by Bosonoga on Нед Окт 15, 2017 3:06 am

денес ке се одржат локалните избори на кои се надевам ке победат моите фаворити ,а потоа ке празнуваме
avatar
Bosonoga

Број на мислења : 218
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПРАЗНИК НАД ПРАЗНИЦИТЕ

Пишување by Bosonoga on Чет Окт 19, 2017 12:23 am

da si prasham ovoj 23 oktomvri seushte e praznik?mislam neraboten den .....
avatar
Bosonoga

Број на мислења : 218
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот