Предлози како да се обjасни на децата оти Силjан Штркот бил Бугарин?

Go down

Предлози како да се обjасни на децата оти Силjан Штркот бил Бугарин? Empty Предлози како да се обjасни на децата оти Силjан Штркот бил Бугарин?

Пишување by Фири on Саб Јан 31, 2015 12:16 am

Предлози како да се обjасни на децата оти Силjан Штркот бил Бугарин? Xeobbd

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Предлози како да се обjасни на децата оти Силjан Штркот бил Бугарин? Empty Re: Предлози како да се обjасни на децата оти Силjан Штркот бил Бугарин?

Пишување by osa on Саб Јан 31, 2015 12:23 am

е сега ке им објаснат тие што се заменски ,они троа поише мозок да ти имале затоа не им треба поголема плата ,па се "нафатиле "да работат за мизерни плати толку одговорна работа

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14302
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Предлози како да се обjасни на децата оти Силjан Штркот бил Бугарин? Empty Re: Предлози како да се обjасни на децата оти Силjан Штркот бил Бугарин?

Пишување by Пат on Нед Мај 03, 2015 12:41 pm

Ха-хааааа, хит! Very Happy
Пат
Пат

Број на мислења : 252
Join date : 2015-04-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Предлози како да се обjасни на децата оти Силjан Штркот бил Бугарин? Empty Re: Предлози како да се обjасни на децата оти Силjан Штркот бил Бугарин?

Пишување by kiBik on Нед Мај 03, 2015 1:29 pm

Shto be raduva tolku?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Предлози како да се обjасни на децата оти Силjан Штркот бил Бугарин? Empty Re: Предлози како да се обjасни на децата оти Силjан Штркот бил Бугарин?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот