ИНТЕРЕСНО - АНГЕЛОВ ПОЈАСНУВА

Go down

ИНТЕРЕСНО - АНГЕЛОВ ПОЈАСНУВА Empty ИНТЕРЕСНО - АНГЕЛОВ ПОЈАСНУВА

Пишување by osa on Чет Дек 07, 2017 10:51 pm

АНГЕЛОВ: И ДЕЦАТА НА ЗАЕВ ГЛЕДАА НА ТЕЛЕВИЗИЈА КАКО ГО ТЕПААТ ТАТКО ИМ

И децата на Зоран Заев гледаа на телевизија како го тепаат татко им, рече Стојанче Ангелов во вечерашното гостување на Канал 5. Тој рече дека не може да се зборува за хунта или режим на СДСМ.

-СДСМ има премногу тенко мнозинство за да стане режим. Со еден збор, власта на СДСМ е премногу слаба за да воспостави режим. Погледнете го менталниот склоп на Зоран Заев, тој е прв македонски премиер кој работел со мотика на нива. Кај него не се гледа никаква омраза. Дали видовте филмски апсења, како што апсеше ВМРО-ДПМНЕ да ги враќа апсените по неколку пати за да некоја телевизија подобро да ги сними. Денеска пратениците од Судот во притвор беа однесени и без лисици на рацете.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ИНТЕРЕСНО - АНГЕЛОВ ПОЈАСНУВА Empty Re: ИНТЕРЕСНО - АНГЕЛОВ ПОЈАСНУВА

Пишување by TRAJCHE on Пет Дек 08, 2017 2:58 pm

ama decata na zaev i na ostanatite koi bea tepani vo sobranie se "zhivotni" bez chustva ,no decata i roditelite na ova apashive se samo od krv i od meso so chustvo za zal ,za strav ,i ostanati chustva
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 353
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ИНТЕРЕСНО - АНГЕЛОВ ПОЈАСНУВА Empty Re: ИНТЕРЕСНО - АНГЕЛОВ ПОЈАСНУВА

Пишување by SHARENI on Саб Дек 09, 2017 1:28 pm

da si probaat moze na karta na sozaluvanje ke uspeat da izbegnat dolg pritvor,mama si plakale kolku se samo dosetlivi ,duri i majkata mu na mukovski se gordee shto sinot naprail teroristoichki akt ,a da umreshe sela ,shekerinska da beshe invalidizirana ili zaev da pochineshe od loshiot udar ,i togash li ke se gordeeshe ,apashka edna
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 441
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ИНТЕРЕСНО - АНГЕЛОВ ПОЈАСНУВА Empty Re: ИНТЕРЕСНО - АНГЕЛОВ ПОЈАСНУВА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот