ЗОШТО ЈА КИТИМЕ ЕЛКАТА ЗА НОВА ГОДИНА

Go down

ЗОШТО ЈА КИТИМЕ ЕЛКАТА ЗА НОВА ГОДИНА

Пишување by EVITA on Пет Дек 08, 2017 2:53 pm

Прочитајте зошто ја китиме елката за нова година ,кое е значењето
http://emagazin.mk/vesti/vest/41964

EVITA

Број на мислења : 220
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗОШТО ЈА КИТИМЕ ЕЛКАТА ЗА НОВА ГОДИНА

Пишување by delta on Нед Дек 17, 2017 8:46 pm

daj slika,/>?>?da vidime dali si ja nakitila.//,./.
avatar
delta

Број на мислења : 451
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗОШТО ЈА КИТИМЕ ЕЛКАТА ЗА НОВА ГОДИНА

Пишување by Bosonoga on Пет Јан 26, 2018 8:33 pm

a do koga treba da stoi nakitena,ima li nekoe pravilo ?
avatar
Bosonoga

Број на мислења : 612
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗОШТО ЈА КИТИМЕ ЕЛКАТА ЗА НОВА ГОДИНА

Пишување by IVA on Нед Фед 25, 2018 9:39 pm

tu nikoj ne ti odgovoril ,verojatno do stara - nova godina i posle ke si ja raskitis,ako ne te fat onaka ubavo grip
avatar
IVA

Број на мислења : 342
Join date : 2016-01-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗОШТО ЈА КИТИМЕ ЕЛКАТА ЗА НОВА ГОДИНА

Пишување by delta on Чет Мар 08, 2018 6:58 pm

dur stio pravo,/./.i raste<<><><<>
avatar
delta

Број на мислења : 451
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗОШТО ЈА КИТИМЕ ЕЛКАТА ЗА НОВА ГОДИНА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот