Dojde zivotot

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Dojde zivotot

Пишување by PRVOBOREC on Пет Aвг 03, 2018 9:48 pm

Далеку подобри сме, во Грујово време такви како тебе не смееја да бекнат, сега слободно критикуваат а што е најважно власта покажува дека има слух за критиките на јавноста и дека под тој притисок е спремна да ги исправи грешките. Затоа сметам дека контролата на средствата од фондовите и притисокот за справување со корупцијата од ЕУ е многу важна.

PRVOBOREC

Број на мислења : 258
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dojde zivotot

Пишување by EVITA on Саб Aвг 04, 2018 7:19 am

sum i ke ostanam optimist ,doagaat podobri vreminja za site nas po reshavanje na sporot za imeto

EVITA

Број на мислења : 114
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dojde zivotot

Пишување by nino on Саб Aвг 04, 2018 12:13 pm

kakvi dobri vreminja. mozebi samo za zaeb i kriminalcite okolu nego.

nino

Број на мислења : 166
Join date : 2017-06-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dojde zivotot

Пишување by Dino on Саб Aвг 04, 2018 4:38 pm

Zivot za gradeznata mafija pusten na najjako. Ama planot bil donesen od dpmne a oni go nasledile sose modelot kako  pola od parite da gi uikradat.

https://vecer.press/%D1%81%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8-%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D1%98-%D0%B8%D0%BD-%D1%9C%D0%B5-%D1%81%D0%B5-%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D1%82-%D0%B7%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8-%D0%BD/

Dino

Број на мислења : 213
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dojde zivotot

Пишување by delta on Пон Aвг 06, 2018 10:55 am

kjuti be,,.,;/.provincijalcite kaj ke ziveat koa dojdat SK.././
avatar
delta

Број на мислења : 368
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dojde zivotot

Пишување by Dino on Чет Aвг 09, 2018 12:45 pm


Dino

Број на мислења : 213
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dojde zivotot

Пишување by Albatros on Чет Aвг 09, 2018 5:41 pm

Ako zborime pravo nesto mnogu slozni bea pratenicite koga si gi zgolemija parite za partiite od budzetot i si gi legaliziraa partiskite imoti.

Albatros

Број на мислења : 32
Join date : 2018-08-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dojde zivotot

Пишување by TRAJCHE on Чет Aвг 09, 2018 5:46 pm

I za patnite trosoci bea slozni kalugeri i u petok mrsat.
avatar
TRAJCHE

Број на мислења : 164
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dojde zivotot

Пишување by osa on Чет Aвг 09, 2018 10:57 pm

ha ha ha me iznasmea be trajche

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 13185
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dojde zivotot

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот