СОНЦЕ

Go down

СОНЦЕ Empty СОНЦЕ

Пишување by SHARENI on Нед Мар 18, 2018 11:31 am

site sakate zdravje ,zato ste izlegle na sonce ,pa ve nema tuka
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 323
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

СОНЦЕ Empty Re: СОНЦЕ

Пишување by delta on Нед Апр 08, 2018 9:53 am

..//>/.ja sum si sekogas na sonce i ne sum zdrav >>//?.
delta
delta

Број на мислења : 502
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот