БОМБА ВО ТВ СИТЕЛ -ТАКА ИМ ЈАВИЛЕ

Go down

БОМБА ВО ТВ СИТЕЛ -ТАКА ИМ ЈАВИЛЕ

Пишување by OPOZICIONER on Чет 29 Мар - 22:53

Дојава за бомба во студиото на Сител?
March 29, 2018

Околу 21 часот вечерва непознато лице се јавило во телевизија Сител и рекло дека во студиото има подметнато бомба, неофицијално дознава Фокус.

Екипи од МВР моментално се излезени на терен да ја испитаат оваа дојава.
avatar
OPOZICIONER

Број на мислења : 422
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот