ГРАБЕЖ ВО СКОПЈЕ

Go down

ГРАБЕЖ ВО СКОПЈЕ  Empty ГРАБЕЖ ВО СКОПЈЕ

Пишување by osa on Нед Апр 01, 2018 1:21 am

Со фантомки на главите и со „калашникови“ го ограбиле казиното „Астра“ на Партизанска

Две лица облечени во бели алишта со фантомки на главите и со „калашникови“ вечерва го ограбиле казиното „Астра“ на Партизанска.

Полицијата го потврдила случајот. Откако ги зеле парите, ограбувачите влегле во возило кое ги чекало и избегале во непознат правец.


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14364
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот