ТЕЛЕВИЗИЈА 24 ВЕСТИ ,И ОНА СЕ ПРОДАДЕ НА ДПМНЕ

Go down

ТЕЛЕВИЗИЈА 24 ВЕСТИ ,И ОНА СЕ ПРОДАДЕ НА ДПМНЕ Empty ТЕЛЕВИЗИЈА 24 ВЕСТИ ,И ОНА СЕ ПРОДАДЕ НА ДПМНЕ

Пишување by osa on Нед Апр 01, 2018 11:50 pm

interesno ,posle 11 godini ,i TV 24 se prodade ......eve predmalku bevme svedoci kako precedatelot na dpmne namesto kratko da se obrati vo vestite vo 22 chasot na TV24 ,toj zboruvashe 15 minuti ,potochno kako da e vo kampanja ,i nikoj ne go prekinuvashe

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТЕЛЕВИЗИЈА 24 ВЕСТИ ,И ОНА СЕ ПРОДАДЕ НА ДПМНЕ Empty Re: ТЕЛЕВИЗИЈА 24 ВЕСТИ ,И ОНА СЕ ПРОДАДЕ НА ДПМНЕ

Пишување by delta on Сре Апр 04, 2018 5:43 pm

//...,\..>./i to debelo se prodale ,glem denes vika zabe se fali vlada poskapi bile lekovite //<>/<
delta
delta

Број на мислења : 549
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот