НАЈМАЛКУ ТРОЈЦА УБИЕНИ КАЈ СЕДИШТЕТО НА ДУИ

Go down

НАЈМАЛКУ ТРОЈЦА УБИЕНИ КАЈ СЕДИШТЕТО НА ДУИ

Пишување by OPOZICIONER on Пет Апр 06, 2018 3:09 pm

Најмалку 3 кумановци убиени од две ривалски групи на ДУИ кај седиштето во Мала Речица

https://vecer.mk/makedonija/najmalku-3-kumanovci-ubieni-od-dve-rivalski-grupi-na-dui-kaj-sedishteto-vo-mala-rechica
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 458
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: НАЈМАЛКУ ТРОЈЦА УБИЕНИ КАЈ СЕДИШТЕТО НА ДУИ

Пишување by OPOZICIONER on Пет Апр 06, 2018 3:10 pm

pochnaa da se chistat .....
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 458
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот