ЗАЕВ НА ТВ 24 -ПОГЛЕДНЕТЕ

Go down

ЗАЕВ НА ТВ 24 -ПОГЛЕДНЕТЕ  Empty ЗАЕВ НА ТВ 24 -ПОГЛЕДНЕТЕ

Пишување by osa on Саб Апр 14, 2018 10:59 am


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14363
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ НА ТВ 24 -ПОГЛЕДНЕТЕ  Empty Re: ЗАЕВ НА ТВ 24 -ПОГЛЕДНЕТЕ

Пишување by nino on Саб Апр 14, 2018 12:27 pm

sto da mu gledame mnogu licen e
ili umot da mu go gledame

nino

Број на мислења : 259
Join date : 2017-06-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот