В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 1 of 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Фед 01, 2015 7:23 pm

хехеехехе

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 01, 2015 7:24 pm

osa напиша:
извини ама немаме ваков пијалок во меаната ....нешто друго да порачаш ,да те услужам ..
Kako be da nemate zholti 50 g?
A Snezhanka e mlechna salata:
https://www.google.bg/search?q=%D1%81%D0%BD%D0%B5%D0%B6%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B0+%D1%81%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B0&sa=X&biw=1280&bih=669&tbm=isch&tbo=u&source=univ&ei=O2_OVIypM8uvUffJgogL&ved=0CCgQsAQ
Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 01, 2015 7:25 pm

luxor напиша:А каде избега оној калифот. Веројатно во харемот со триста жени. Да го тешат оти не станаа светски прваци во ракомет.
A shto stana so nashive be? Do kaj stignaa?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 01, 2015 7:26 pm

Нашиве до девето место...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 01, 2015 7:27 pm

YAS напиша:
Jok...Dzudzinja moze...Snezanka ja cuvaat za Firi...
Pa zoshto mu e na Firi? On oslepel od porno! Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 01, 2015 7:27 pm

luxor напиша:Нашиве до девето место...
Be ne e neshto. Zoshto vaka?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 01, 2015 7:28 pm

Па, не им ветивме милиони, како шеиците на своите...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 7:29 pm

kiBik напиша:
osa напиша:
извини ама немаме ваков пијалок во меаната ....нешто друго да порачаш ,да те услужам ..
Kako be da nemate zholti 50 g?
A Snezhanka e mlechna salata:
https://www.google.bg/search?q=%D1%81%D0%BD%D0%B5%D0%B6%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B0+%D1%81%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B0&sa=X&biw=1280&bih=669&tbm=isch&tbo=u&source=univ&ei=O2_OVIypM8uvUffJgogL&ved=0CCgQsAQ
Evil or Very Mad


Фири кај избега дај преведи што е оваа нарачкава не го разбирам КиБик ,плус страв ми е да не ми се налути па да не доага во меаната

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 01, 2015 7:31 pm

Pa ne e samo do milionite. Pa za makedonskata nacionalna chest da igraat! Ako mozhat se razbira.
A inaku, osven handbal na basket isto bevte dobri, neli? Koi drugi sportovi vi se silni?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 7:31 pm

Како да не е бе? 9 место и то само од jугозападната покраjна ако воопште имаше некаква политика кон спортот и во останатиот дел првото место не ни мрдаше!

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 01, 2015 7:32 pm

osa напиша:
Фири кај избега дај преведи што е оваа нарачкава не го разбирам КиБик ,плус страв ми е да не ми се налути па да не доага во меаната
Of mori majko, pa kako da mu kazham koga ne znam bugarski?!! Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 01, 2015 7:33 pm

kiBik напиша:Pa ne e samo do milionite. Pa za makedonskata nacionalna chest da igraat! Ako mozhat se razbira.
A inaku, osven handbal na basket isto bevte dobri, neli? Koi drugi sportovi vi se silni?

U kradenje ramen ni nema...Na rang list Grujo e prv, kumot zad nego, pa site ostanati...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 01, 2015 7:34 pm

kiBik напиша:
osa напиша:
Фири кај избега дај преведи што е оваа нарачкава не го разбирам КиБик ,плус страв ми е да не ми се налути па да не доага во меаната
Of mori majko, pa kako da mu kazham koga ne znam bugarski?!! Evil or Very Mad

Pa sto si zapnal ti so Snezanka...Poracaj sopska...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 01, 2015 7:35 pm

YAS напиша:
U kradenje ramen ni nema...Na rang list Grujo e prv, kumot zad nego, pa site ostanati...

Very Happy Very Happy
Pa oni se imaat ucheno od nashive izgleda. Nashive se umetnici vo toj sport.
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 7:36 pm

[quote="YAS"]
kiBik напиша:

U kradenje ramen ni nema...
Не се шегуваj груjо краде од 2 милиони боко од 8.

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 01, 2015 7:37 pm

Firi...ne e vazno od kolku krade...Vazno e kolku ke ukrade...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 01, 2015 7:38 pm

YAS напиша:
Pa sto si zapnal ti so Snezanka...Poracaj sopska...
Aj dobro be, ajde edni pecheni piperki so luk i zehtin, poradi jazichnata bariera ke se zhrtvuvam!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 01, 2015 7:41 pm

kiBik, ti vegetarijanec si ???

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 7:41 pm

YAS напиша:Firi...ne e vazno od kolku krade...Vazno e kolku ke ukrade...
Нашиот краде повеке оти има и еврофондови кои вашиот не може ни да сонува!

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 7:42 pm

За мене руска салата оти директно минувам на джин! Те сеа ке се напиjам до даска!

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 01, 2015 7:42 pm

Ti bre Firi, od BSP da ne si??? Ili od DPS ???

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 7:45 pm

YAS напиша:Ti bre Firi, od BSP da ne si?Й?? Ili od DPS ???
Jас сум со леви убедуванjа ама немам партиja. Нешто како Че Гевара сум Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 01, 2015 7:45 pm

YAS напиша:kiBik, ti vegetarijanec si ???
Ne, ne sum. Ama ako kazham volcha salata pa ke me prashat shto e. Zatoa podobro neshto megjunarodno, i Osa da go znae. Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 01, 2015 7:46 pm

Nesto kako revolucioner a??? Moderen Robin Hud ???

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 7:46 pm

Каква е таа волча салата бе да не е младо jагне печено? Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот