ГО БАРАМЕ......

Go down

ГО БАРАМЕ...... Empty ГО БАРАМЕ......

Пишување by osa on Пет Мај 04, 2018 6:51 pm

еден интересен член nino го снема !?!? што се случи ????каде исчезна ????

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14969
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот