NEVREME VO SKOPJE ..MNOGU GRAGANI BEZ STRUJA

Go down

NEVREME VO  SKOPJE ..MNOGU GRAGANI BEZ STRUJA Empty NEVREME VO SKOPJE ..MNOGU GRAGANI BEZ STRUJA

Пишување by osa on Нед Мај 06, 2018 9:59 pm

Strashno nevreme go pogodi glavniot grad na drzavata ...porojni dozdovi ,grmotevici voda po ulicite ....sega i bez struja .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

NEVREME VO  SKOPJE ..MNOGU GRAGANI BEZ STRUJA Empty Re: NEVREME VO SKOPJE ..MNOGU GRAGANI BEZ STRUJA

Пишување by Kalinda on Вто Мај 08, 2018 5:43 pm

Ниту со обично
невреме не успева
да се справи Шилегов,
за жал!
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 485
Join date : 2015-02-28

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот