ЧИТАЛНА

Go down

ЧИТАЛНА

Пишување by osa on Чет Мај 31, 2018 7:29 pm

Како тргнала работата ,ке мора да го прекрстиме форумот во ЧИТАЛНА....сите доагаат и читаат ,а некој да напише нешто му е страв .....аман немајте гајле заврши режимот ,слободно пишете што ви лежи на душа ,па и јас да прочитам

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13823
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот