В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 5 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 11:34 pm

luxor напиша:Пак исчезна меанџиката. И кој сега ке му донесе фрукталче на Фири?

eh pa ti ko da treba celo vreme do vas da stojam , ko da neznaete sami da piete .....a firi da ne ste go spomnale ,sega treba da se odmara ,a ne da shtuca .....
eve moze da si praite muabet za jehovini svedoci ....


Последната промена е направена од osa на Пон Фед 02, 2015 12:57 am. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Фед 01, 2015 11:37 pm

Da ne zaboravime u 12 za cicka da go staneme!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 01, 2015 11:44 pm

Немој бе шеику, не го закачај Фири. Меанџиката ке не избрка од меана. А ке бара и да и платиме.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Фед 01, 2015 11:49 pm

Imas pravo, da go pustime na rajat da broi srbokomunisticki i jehovini svedoci!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 11:52 pm

kaj mi go ostaivte da go chuvam cel den ushte i sega da go razbudite i pak da mi plache ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 02, 2015 12:52 am

momche ajde donesi mi od moeto vince ...da i kikirikite ..vo red ..poveli i za tebe chasha ...ajde nazdravje ...moze malku kaminot da go podbucnesh da gori posino ..neshto mi e ladno vecherva .......eve i ubava pesnichka ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 02, 2015 1:00 am

luxor напиша:Немој бе шеику, не го закачај Фири. Меанџиката ке не избрка од меана. А ке бара и да и платиме.


pa kako si mislite vie

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 02, 2015 9:02 am

Добро утро пиjаници Smile Оса даj по едно чаjче Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 02, 2015 11:11 am

Фири напиша:Добро утро пиjаници Smile Оса даj по едно чаjче Smileајде добро утро и тебе Фири ....еве и чај од липа многу е убав и многу лековит ,после ке гледам нешто да ставам во здравје за чај од липа ,па ке прочиташ.....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 02, 2015 11:17 am

Липовиот чаj ми е омилен оса, благодарам. А со онаа момичка дека ми jа доведе нокеска многу зор видов ама на 9 пат кажа дека е задоволена и не сака повеке и не е била посрекна во живототSmile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 02, 2015 11:33 am

ех многу ме радува што ти се допага чајот од липа ...
за момичката Фири не кажуваш дека и ти си задоволен ,значи ли тоа дека не ти се допадна ...или пак ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Пон Фед 02, 2015 11:40 am

Firi, zaebi toa cajot bre...gledas predizvikuva halucinacii...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 02, 2015 11:58 am

osa напиша:ех многу ме радува што ти се допага чајот од липа ...
за момичката Фири не кажуваш дека и ти си задоволен ,значи ли тоа дека  не ти се допадна ...или пак ....
Kaj мажот е поедноставно. Секоj пат оргазмус. Ама каj жената не е баш така, за тоа си треба работа. Сум задоволен дури да ти кажам сум и пресушен!

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 02, 2015 11:58 am

YAS напиша:Firi, zaebi toa cajot bre...gledas predizvikuva halucinacii...
Предизивкува каj тебе оти го пиеш со бело Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Пон Фед 02, 2015 12:06 pm

Firi pak si se zaebal...Jas ne pijam caj...Ti pies...E sea tvoj problem e dali go pies so belo...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 02, 2015 12:09 pm

YAS напиша:Firi pak si se zaebal...Jas ne pijam caj...
Аааа се ке си признаеш! Значи само бело шмркаш па за тоа имаш и халjуцинацииSmile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 02, 2015 2:55 pm

eve dobar den jas se vrativ od pazarenje ,ajde da vidam shto ima vo meanava ...gosti koi se ....shto jadat shto pijat ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 02, 2015 3:13 pm

Одкако не пиjам кафе и нешто ме боли глава денеска. Колегите кажуват дека е нормално и ке мине.

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Пон Фед 02, 2015 3:35 pm

Фири напиша:
YAS напиша:Firi pak si se zaebal...Jas ne pijam caj...
Аааа се ке си признаеш! Значи само бело шмркаш па за тоа имаш и халjуцинацииSmile

Jok bre Firi...Si me pomesal so nekoj od brakjata Srbi...Otkoga pocna da gledas sprska programa na Alfa, se ti se pomesa...


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 02, 2015 3:42 pm

Абе jaс фрлам по едно око ама ти каааде и да глееедаш се српско ке наjдешSmile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Пон Фед 02, 2015 3:43 pm

Toa bese specijalno za tebe...Podobro da naucis srpski...Ke mozes da pisuvas na Krstarica...Kako han Aco...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 02, 2015 3:45 pm

Не сакам ниту да пишувам на крстарица , ниту да користим белградското метроSmile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 02, 2015 3:56 pm

Фири напиша:Одкако не пиjам кафе и нешто ме боли глава денеска. Колегите кажуват дека е нормално и ке мине.sigurno ke ti pomine ,ne e shto ne piesh kafe ! zarem koga piesh kafe nikogash ne te bolela glava

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пон Фед 02, 2015 4:32 pm

Osa, chasti edno domashno crveno vino posho go propushtivme Trifun Zarezan!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пон Фед 02, 2015 4:33 pm

Aj i malce sirenje, bivolskoto go preferiram. I nekoj sudzuk mozhi!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот