В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 2 of 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 01, 2015 7:46 pm

Фири напиша:
Jас сум со леви убедуванjа ....
Znaev si jas deka samo se pravish mazh!!! Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 7:47 pm

kiBik напиша:
YAS напиша:
Pa sto si zapnal ti so Snezanka...Poracaj sopska...
Aj dobro be, ajde edni pecheni piperki so luk i zehtin, poradi jazichnata bariera ke se zhrtvuvam!

супер имаме везени пиперки потпечени со лук оцет и зејтин ....

еве повели ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 7:48 pm

YAS напиша:Nesto kako revolucioner a??? Moderen Robin Hud ???
Да,борим се за поробените по целиот свет Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 7:49 pm

kiBik напиша:
Фири напиша:
Jас сум со леви убедуванjа ....
Znaev si jas deka samo se pravish mazh!!! Twisted Evil
Докараj жена ти па ке ти раскажува потоа коj е маж Smile


_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 01, 2015 7:49 pm

kiBik напиша:
YAS напиша:kiBik, ti vegetarijanec si ???
Ne, ne sum. Ama ako kazham volcha salata pa ke me prashat shto e. Zatoa podobro neshto megjunarodno, i Osa da go znae. Twisted Evil

Pa pobaraj nesto vakvo...vednas ti se pridruzuvam...


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 7:50 pm

osa напиша:
kiBik напиша:
YAS напиша:
Pa sto si zapnal ti so Snezanka...Poracaj sopska...
Aj dobro be, ajde edni pecheni piperki so luk i zehtin, poradi jazichnata bariera ke se zhrtvuvam!

супер имаме везени пиперки потпечени со лук оцет и зејтин ....

еве повели ...
Е те за ова човек ке убиJам да не збориме за кибик Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 7:51 pm

Фири овој КиБик ко љубоморен ми стои ,само нешто кажува ,а никој не го разбира ....
ова ко мајтап да игра со нас ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 01, 2015 7:51 pm

Фири напиша:За мене руска салата оти директно минувам на джин! Те сеа ке се напиjам до даска!
Каков джин посред зима бе! Ебаси пиячо си!!! Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 01, 2015 7:53 pm

YAS напиша:
Pa pobaraj nesto vakvo...vednas ti se pridruzuvam...

Па тоа на волско чеверме ми личи.... Хмм... не, фала! Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 01, 2015 7:55 pm

Фири напиша:
Докараj жена ти па ке ти раскажува потоа коj е маж Smile
Внимавай що си посакуваш! Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 01, 2015 7:57 pm

osa напиша:
супер имаме везени пиперки потпечени со лук оцет и зејтин ....

еве повели ...
Оффф, фала! Найсетне! А кай се джуджинята? Ме пресуши! Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 01, 2015 7:59 pm

Фири, семејствата остајте ги настрана...Иако е меана, сепак некои работи не одат.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 8:00 pm

Добро кибик даваj лjубовницата тогаш!

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 01, 2015 8:00 pm

osa напиша:Фири овој КиБик  ко љубоморен ми стои ,само нешто кажува ,а никој не го разбира ....
ова ко мајтап да игра со нас ....
Каков майтап, Оса? Сум бескрайно сериозен, уствари!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 01, 2015 8:01 pm

Фири напиша:Добро кибик даваj лjубовницата тогаш!
Тц, при леваци не сака. Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 8:01 pm

Шо збориш ти бе, изпи една ракиjка и никоj ништо ти не разбира Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 01, 2015 8:03 pm

Ако ти си никой, не се учудвам. Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 8:08 pm

kiBik напиша:
Фири напиша:Добро кибик даваj лjубовницата тогаш!
Тц, при леваци не сака. Twisted Evil
Нели грозгето е кисело оти е високоSmile Само еднаш да проба и ке сака засекогаш мерцедес, а не прлjаво Jуго Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 8:21 pm

kiBik напиша:
osa напиша:Фири овој КиБик  ко љубоморен ми стои ,само нешто кажува ,а никој не го разбира ....
ова ко мајтап да игра со нас ....
Каков майтап, Оса? Сум бескрайно сериозен, уствари!

аха е па добро ,само гледај друг пат што порачуваш .....тоа што знам да може да те услужам

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 8:26 pm

Фири ти како гледаш на алфа ,преку компјутер ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Фед 01, 2015 8:27 pm

Osa ne im davaj na dvajcava, prethodnive, nishto pojako od mleko! Molimte!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 8:29 pm

Се разбира дека преко компjутер и сител има. а има некаква мрт шо незнам шо значи сигурно мртва телевизиJа па ми кажува дека е само за внатрешна потреба сигурно толку многу лаже па не смее да се емитува надвор Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 8:30 pm

еве една исто така стара песна многу убава .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 8:32 pm

Hamad bim Khalifa напиша:Osa ne im davaj na dvajcava, prethodnive, nishto pojako od mleko! Molimte!


кај си бре Калифе да ни ја улепшаш меанава ....никако да те начекам кога доагаш ....ајде повели што ке пиеш ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 8:33 pm

Hamad bim Khalifa напиша:Osa ne im davaj na dvajcava, prethodnive, nishto pojako od mleko! Molimte!
Пиjаj си бозичката па не се глупираj, тебе ке праша со резаното к@че шо да ни дава меанджиjката!

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот