В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 3 of 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 8:36 pm

Фири напиша:Се разбира дека преко компjутер и сител има. а има некаква мрт шо незнам шо значи сигурно мртва телевизиJа па ми кажува дека е само за внатрешна потреба сигурно толку многу лаже па не смее да се емитува надвор Smile


не нејзе ја плакаме сакале нејкеле ,мислам јал нејал три ипол ....ако и не гледаш ке си платиш ....па мислев да погледаш сега има ги "јеховини сведоци ",ама штом не ти даваат немоеш да видиш

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 8:40 pm

Сега гледам алфа пеjат на српски "сети се мене, сети се мене" аман веке па jас дури во Бугариjа си имам српски кабловски канали пинк, минк и слично ако сакам ке си гледам директно. Едно време немаше па лугето се гледале РТС сеа никоj ни се не секjава на српска телевизиja Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 8:42 pm

Лепотица меджу певачицама Smile)))))))))))))))))))Чекаj да видим сител шо сере.

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 8:42 pm

Фири напиша:
Hamad bim Khalifa напиша:Osa ne im davaj na dvajcava, prethodnive, nishto pojako od mleko! Molimte!
Пиjаj си бозичката па не се глупираj, тебе ке праша со резаното к@че шо да ни дава меанджиjката!


Фири знаеш дека нема навреди кон гостите ...ова е културна меана не е каубојско место ,цел ден колку убаво се дружиме ....ајде така да продолжиме ..договорено ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 8:44 pm

СафиеееееееееееSmile Чекаj да видам канал 5 Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 8:44 pm

Фири напиша:Лепотица меджу певачицама Smile)))))))))))))))))))Чекаj да видим сител шо сере.

у споредба со" јеховини сведоци "

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 8:45 pm

osa напиша:


Фири знаеш дека нема навреди кон гостите ...ова е културна меана не е каубојско место ,цел ден колку убаво се дружиме ....ајде така да продолжиме ..договорено ...
Ова е дури меко обракJане кон некоj шо ке кажува на меанджиjката шо да ми сипе!

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 8:49 pm

Фири напиша:
osa напиша:


Фири знаеш дека нема навреди кон гостите ...ова е културна меана не е каубојско место ,цел ден колку убаво се дружиме ....ајде така да продолжиме ..договорено ...
Ова е дури меко обракJане кон некоj шо ке кажува на меанджиjката шо да ми сипе!


ајде сега не цепидлачи ...се договоривме .....

ајде види дали треба нешто да ти ставам ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 8:51 pm

На канал 5 има предаванJе на македонски!

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 8:52 pm

Аууу погершив започна емисиJа на српски!

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 8:52 pm

Фири напиша:На канал 5 има предаванJе на македонски!


а зошто немаш мрт ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 8:54 pm

Некакви пичици подскачат на сцена битер Планета само дека тие на Планета се поубаво обечени и поголеми курвиSmile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Фед 01, 2015 8:56 pm

Firi ne se nerviraj od odma! ke zavrshi nabrzo srbokomunistickata grand parada, pa pak ke pushtat nekoj partizanski film! Strpi se malku..... Very Happy
p.s. Ili gledaj na MRT 1 Shlapas, Konjokamiseva, baba svirka i onoj idioton od voditel....K15 ne im e ramen...
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 8:57 pm

osa напиша:


а зошто немаш мрт ?
Еве зошто

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 8:57 pm

ајде да видам оваа песничка дали ке ви се допадне

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 9:00 pm

Кои од ових певачица ти би одабрал да ти биде ташта?
1. ана Бектута
2 Зорица Брунскик
3. Неда Украден
Smile))))))))))))))))))))))))

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 9:02 pm

Hamad bim Khalifa напиша:Firi ne se nerviraj od odma! ke zavrshi nabrzo srbokomunistickata grand parada, pa pak ke pushtat nekoj partizanski film! Strpi se malku..... Very Happy
p.s. Ili gledaj na MRT 1 Shlapas, Konjokamiseva, baba svirka i onoj idioton od voditel....K15 ne im e ramen...


калифе како успеа да ги крстиш сите "јеховини сведоци "

Фири немозе да гледа ,да не ги викне на турнеја .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 9:02 pm

Абе шо стана со Вардарска Македониja се е на српски а вие гоните бугарофили Smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Фед 01, 2015 9:03 pm

osa напиша:ајде да видам оваа песничка дали ке ви се допадне
Pesnata e TOP, ama na Firi tesko ke mu se dopadne tekstot. Ednostavno nemoze da svari kako toa Srbokumunistive opevuvaat junacko i pobednicko vrakjanje od boj!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Фед 01, 2015 9:05 pm

Momentalno Sranja Kravakamisheva mi e TOP!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 9:06 pm

Еве го на Фири топот
Како думне еднаш македонското и сум готов 100 срби да избесим на врбиSmile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Фед 01, 2015 9:09 pm

Laughing Laughing Laughing Firi aj ne bidi smesen! dovolno si simpaticen, ne si go rasipuvaj imidzot!
Koga te citaat ova srbokomunistive se trkalaat po patos, drzejki se za mev! Smile
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 9:16 pm

Слушни само ТА-РА-РА-РА ТА-РА-РАА-РА ДУММММ ТАА-РА-РААРА-ТИРИРИРАААРА-ДУМ. Не српско сранjе маринко роквик и слично Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Фед 01, 2015 9:19 pm

OSA!!!! NI MLEKO NE DAVAJ!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 9:20 pm

Hamad bim Khalifa напиша:OSA!!!! NI MLEKO NE DAVAJ!
Е те сеа те утепав!

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот