В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 4 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 9:24 pm

Фири напиша:Еве го на Фири топот
Како думне еднаш македонското и сум готов 100 срби да .........Smile

Фири кочи ,на форумов има место за сите ,смени ја" плочата "..ајде порачај да се напиеме со Калифот по една и да наздравиме ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 9:29 pm

Фири напиша:Слушни само ТА-РА-РА-РА ТА-РА-РАА-РА ДУММММ ТАА-РА-РААРА-ТИРИРИРАААРА-ДУМ. Не српско сранjе маринко роквик и слично Smileеве јас ке ти пуштам убава песничка ...ајде слушни да видиш дали е добра

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 9:40 pm

Мислам да обтужим Груjо во Страсбур како наjголемиот предавник и србизатор на Македониjа! Еве нешто родопско и тие зборуват на "он" како во Охрид Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 9:47 pm

А еве го еден од наjголемите пеjачи на македонски песни Костадин Гугов , каj ги србоманчетата да кажат нешто?

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 9:57 pm

А еве слушните ова вистинската песна за Билjана , нема каjче нема Лихнида нема ништо од тоаSmile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 10:07 pm

Аjде нешто и за србоманчетата да не легат да спиjат гладни SmileИако тоа е како од опера на Верди да минеме на циганско маане ама нели сме демократи еве Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 10:12 pm
Фири да не знаеш што бара момичкава ....еве лази ,ама да не те бара тебе ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 10:14 pm

Фири напиша:Аjде нешто и за србоманчетата да не легат да спиjат гладни SmileИако тоа е како од опера на Верди да минеме на циганско маане ама нели сме демократи еве Smile


па Ти сам отвори вчера тема дека сме демократски слободен форум

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 10:19 pm

osa напиша:


Фири да не знаеш што бара момичкава ....еве лази ,ама да не те бара тебе ....
Доjди, доjди мала при батко ке те е@а неколку часа слатко!

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Нед Фед 01, 2015 10:23 pm

Оса македонската музика има лечебен ефект! Веке дури не ме боли ногата!

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 01, 2015 10:36 pm

Фири, вечерва ме мрзи, па ке ти ги поштедам постовите.Инаку пола се за бришење.Колку пати да ти кажам, нема навреди кон останатите членови.Не заебавај..

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 01, 2015 10:52 pm

Шеику, ајде фрли некоја пара во меаната.Нели твоите втори во светот.А и меанџиката да ја размрдаме малку.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Фед 01, 2015 10:58 pm

Kriza brate, kriza! Naftava ne ubi so cenive! Baska na ovie rakometarive po 100k od dobiena utakmica....i ebaa majkata na drzavnava kasa! Ja licno predlagav da ne se preterue tuku da se ugledame na vas vo Mk i barem po 20k kako za izbor za pesma na evrovizija.... Ama koj da ti se nadeva deka ke doguraat do finale. Uzas! Evil or Very Mad
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 01, 2015 10:59 pm

Добро де, ајде ке се договориме. Ти плакаш пијачката, јас мезето, или обратно?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Фед 01, 2015 11:05 pm

Ako go vikame i Firi, toj e po mlekoto i rano legnuvanje, taka da ne e strasno koj ke plati! Nema golem ceh da mi napravi! Smile
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 01, 2015 11:07 pm

Ај сега и ти, млеко.Нема да биде подобро кашички од Фруктал?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 11:07 pm

Фири напиша:Оса македонската музика има лечебен ефект! Веке дури не ме боли ногата!
ако не си пиел кафе и не си пушел ,тоа допринело да ти е подобро и да не те боли ногата

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 01, 2015 11:09 pmAj donesi nesto na smetka na kukjata, nemoj me teras da puknam od smeenje...


Последната промена е направена од YAS на Нед Фед 01, 2015 11:11 pm. Мислењето е променето 1 пати

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Фед 01, 2015 11:10 pm

Moze od slovenacki Fruktal samo da ne e so srbokomunisticko poteklo!Smile
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 01, 2015 11:12 pm

И од Босна може. Валтер е од Сараево.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Фед 01, 2015 11:14 pm

Samo da ne e od Srbokomunistickata naselba Pale! Very Happy
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 01, 2015 11:16 pm

Ке го утепаме вечерва од икање.Нема да може да спие.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 01, 2015 11:17 pm

YAS напиша:

Aj donesi nesto na smetka na kukjata, nemoj me teras da puknam od smeenje...


e shto da bide od kukata ...eve edna flasha crveno vino T'ga za jug ...sipete im momichki da se napijat ...ajde da nazdravime ...jas pijam roze ....a taka znachi Kalife jas te skapav barajki nikade te nema ...sega od kaj se zdade ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Фед 01, 2015 11:20 pm

Tuka sum celo vreme.... neli ti pishe podole!
Nedela denes, den za odmor za relaksacija!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 01, 2015 11:29 pm

Пак исчезна меанџиката. И кој сега ке му донесе фрукталче на Фири?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот