В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 38 of 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 08, 2015 12:43 pm

luxor напиша:Аааа, словен значи. Според Фири. А и Фири викаше дека е таков. Да не се од исто село?
Па може се рода, не знам.
А инаку - и во мойот род 60-70 % сме со сини или зелени очи. Ко мали- со руси коси, но сеа пойшето сме со кестеняви (или без). Laughing
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 08, 2015 12:44 pm

kiBik напиша:
luxor напиша:Не е бугарска бе. Таа Оса ја направи. Значи наша. Ке ја присвоите кога Оса ке дојде во Дупница. И кажи му на Хацон да внимава на неа. Немој да се изгуби таму, ке нема кој да ни ја води меаната.  
Глей са! Аз мога да гарантирам само за себе си. За Хацон - не мога. Мене ми е страв пойше Оса да не ни го опропасти момчево - он е рус, со плави очи, убавеляк... Не знам. Evil or Very Mad

aj KiBiK kako si mozel da pomislish takvo neshto ...pa ako se zaljubi neznachi deka e upropasten ?
ah ,a jas mislev deka sme prijateli ...nishto od tebe ,nishto ne pomagash ...eh da beshe Firi tuka ke pomogneshe ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 08, 2015 12:46 pm

Ајдеее, пак почна да кука по Фири. А вој па без душа. Ниту да се јави, ниту да пише. А гледа дека меанџиката ни се утепа барајки го.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 08, 2015 12:46 pm

kiBik напиша:
luxor напиша:Аааа, словен значи. Според Фири. А и Фири викаше дека е таков. Да не се од исто село?
Па може се рода, не знам.
А инаку - и во мойот род 60-70 % сме со сини или зелени очи. Ко мали- со руси коси, но сеа пойшето сме со кестеняви (или без). Laughing


aha taka znachi ,pa jas bash sakam zeleni ochi ....
vie ko strojnici da si rabotite

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 08, 2015 12:46 pm

osa напиша:

eve KiBiK  poveli probaj i kazi dali e dobro ili ne ....eve i T'ga  za jug edno shishe ,eve dve chashi da si stavite i luxor pie vino ili zolta ...
Фала, Оса! Си знаев дека кай тебе нема празно! А на Лакшърот - бе он само се прави пияч! Глей го как си ближе жолтата! Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 08, 2015 12:48 pm

luxor напиша:Ајдеее, пак почна да кука по Фири. А вој па без душа. Ниту да се јави, ниту да пише. А гледа дека меанџиката ни се утепа барајки го.
spored pogovorkata :za dobar konj prashina se diga ,...
ti ko ljubomoren mi stoish ili greshka sum ???
aha greshka sum !

pogore kaza deka sekogash si so zeni ,ako ne na jave ,na son i vo misli ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 08, 2015 12:48 pm

Полека бе киБик. Убавината е во густирањето, а не во брзината.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 08, 2015 12:51 pm

А Реитер каде ни се изгуби. Ајде Реитер доагај да пиеш по една жолта со мене, Оса и киБик.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 08, 2015 12:52 pm

osa напиша:
aha taka znachi ,pa jas bash sakam zeleni ochi ....
....
Е, добро, айде! На преминот ке бараш маж со зелени очи. Ке си го свалам Рей банот зарад тебе! Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 08, 2015 12:54 pm

luxor напиша:А Реитер каде ни се изгуби. Ајде Реитер доагај да пиеш по една жолта со мене, Оса и киБик.
А зощо му викаш Рейтер? Он е райтер, т.е. Коняник еден вид. Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 08, 2015 12:56 pm

luxor напиша:Полека бе киБик. Убавината е во густирањето, а не во брзината.
Уффф, баце! Во Раша бил си? Яс сум. И лошите навики ме стигнале.No
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Фед 08, 2015 12:56 pm

luxor напиша:А Реитер каде ни се изгуби. Ајде Реитер доагај да пиеш по една жолта со мене, Оса и киБик.

ставај во чашата тука сум..туку ајде кажувајте седум бројки за оса да ги уплати..ОСА ни е среќа ќе видите..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 08, 2015 12:56 pm

А да го крстиме јавач?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 08, 2015 12:58 pm

luxor напиша:А да го крстиме јавач?
Да го крстим, ама не знам ява ли, не ява ли? Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 08, 2015 12:58 pm

reiter напиша:
luxor напиша:А Реитер каде ни се изгуби. Ајде Реитер доагај да пиеш по една жолта со мене, Оса и киБик.

ставај во чашата тука сум..туку ајде кажувајте седум бројки за оса да ги уплати..ОСА ни е среќа ќе видите..

Не бе реитер. јас сум малер. Ке изгубите заради мене. Пишете вие а после кога ке добиете ме частите.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 08, 2015 1:00 pm

kiBik напиша:
luxor напиша:А да го крстиме јавач?
Да го крстим, ама не знам ява ли, не ява ли? Very Happy

Ке го прашаме. Ако не признае ке го мачиме. Ке го натераме да јаде бахур и пие Т`га за југ, се додека не признае.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 08, 2015 1:02 pm

luxor напиша:
Ке го прашаме. Ако не признае ке го мачиме. Ке го натераме да јаде бахур и пие Т`га за југ, се додека не признае.
Не, не, кобилско млеко и арак за него!!! Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 08, 2015 1:03 pm

kiBik напиша:
osa напиша:
aha taka znachi ,pa jas bash sakam zeleni ochi ....
....
Е, добро, айде! На преминот ке бараш маж со зелени очи. Ке си го свалам Рей банот зарад тебе! Twisted Evil

iteka i taka 
koga ke dojdam ,za da me vidish poubavo ke morash da "svalish " reibanot ...
chekaj sega za koj premin ti mi zborish ? Ti na granicata li stoish ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Фед 08, 2015 1:04 pm

што е тоа арак?да не е нешто страшно?

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 08, 2015 1:05 pm

Не бе Оса. Тој специјално за тебе ке отиде таму. Да те брани од Хацон.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 08, 2015 1:06 pm

reiter напиша:што е тоа арак?да не е нешто страшно?

Не грижи се . Сега киБик ке ти објасни.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 08, 2015 1:06 pm

reiter напиша:
luxor напиша:А Реитер каде ни се изгуби. Ајде Реитер доагај да пиеш по една жолта со мене, Оса и киБик.

ставај во чашата тука сум..туку ајде кажувајте седум бројки за оса да ги уплати..ОСА ни е среќа ќе видите..
i da znaesh deka e vistina ,sreka sum vi ke vidite ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Фед 08, 2015 1:07 pm

luxor напиша:
kiBik напиша:
luxor напиша:А да го крстиме јавач?
Да го крстим, ама не знам ява ли, не ява ли? Very Happy

Ке го прашаме. Ако не признае ке го мачиме. Ке го натераме да јаде бахур и пие Т`га за југ, се додека не признае.
трењиран и малтретиран сум како коњ Very Happy и на снег и на дожд ветер и сонце ...сите тортури ќе ги издржам храбро Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 08, 2015 1:09 pm

osa напиша:
iteka i taka 
koga ke dojdam ,za da me vidish poubavo ke morash da "svalish " reibanot ...
chekaj sega za koj premin ti mi zborish ? Ti na granicata li stoish ?
Па на Гюешево мислев. Или ти сакаш да ме изненадиш и яс да ги обикалям сите премини на Бугария???
И не, не стоям на граница, за тебе само ке дойдам, да те спасам од лошите Ацовци и Фирита! А ти шоке свалиш? Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 08, 2015 1:10 pm

luxor напиша:
reiter напиша:
luxor напиша:А Реитер каде ни се изгуби. Ајде Реитер доагај да пиеш по една жолта со мене, Оса и киБик.

ставај во чашата тука сум..туку ајде кажувајте седум бројки за оса да ги уплати..ОСА ни е среќа ќе видите..

Не бе реитер. јас сум малер. Ке изгубите заради мене. Пишете вие а после кога ке добиете ме частите.


e dobro de ,i taka ti ne beshe na spisokot luxor ,tuku kalifot i Teo ...aj ke pochekam Teo da gi kaze brojkite i kalifot i odam da uplatam ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 38 of 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот