В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 39 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 08, 2015 1:11 pm

reiter напиша:што е тоа арак?да не е нешто страшно?
Не бе! Вид арабска ракия. Со анасон!!!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 08, 2015 1:12 pm

kiBik напиша:
osa напиша:
iteka i taka 
koga ke dojdam ,za da me vidish poubavo ke morash da "svalish " reibanot ...
chekaj sega za koj premin ti mi zborish ? Ti na granicata li stoish ?
Па на Гюешево мислев. Или ти сакаш да ме изненадиш и яс да ги обикалям сите премини на Бугария???
И не, не стоям на граница, за тебе само ке дойдам, да те спасам од лошите Ацовци и Фирита! А ти шоке свалиш? Very Happy

za pochetok ke svalam  jaknata da ne mi bide toplo vo kolata dodek patuvame do hotelot za da se smestam ...

a za posle ,se zavisi od ambientot i momentot

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 08, 2015 1:15 pm

osa напиша:
za pochetok ke svalam  jaknata da ne mi bide toplo vo kolata dodek patuvame do hotelot za da se smestam ...

a za posle ,se zavisi od ambientot i momentot
А шо е якна? Да знам да се радувам ли да плачам ли? Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 08, 2015 1:16 pm

osa напиша:

e dobro de ,i taka ti ne beshe na spisokot luxor ,tuku kalifot i Teo ...aj ke pochekam Teo da gi kaze brojkite i kalifot i odam da uplatam ...

Е многу си лоша. Зошто бе не ме играте и мене?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 08, 2015 1:19 pm

kiBik напиша:
А шо е якна? Да знам да се радувам ли да плачам ли? Very Happy


Вид палто. Кратко. Како ова на сликата. Само на Оса поубаво и стои.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Фед 08, 2015 1:20 pm

оса стави една слика со палто да видиме

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 08, 2015 1:22 pm

Да бе. Добро се сети. Па и киБик полесно ке ја препознае на преминот.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Фед 08, 2015 1:22 pm

Ахам. Яке. Па тогаш е добар прв чекор. Ке се радувам! Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 08, 2015 1:28 pm

Добро бе, а овој ранобудниот калиф каде избега. Или го фатиле жените од харемот, па го држат во заложништво. Внимавајте може ке даде некој сигнал за помош, па да помагаме.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Фед 08, 2015 1:30 pm

kiBik напиша:
reiter напиша:што е тоа арак?да не е нешто страшно?
Не бе! Вид арабска ракия. Со анасон!!!
аха,ние ја викаме анасонка(лековита е и убаво мириса) или мастика,едно време Тиквеш полнеше и се викаше 'Солунка'.

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 08, 2015 1:34 pm

Е па кога разговараме за мастика, од струмичката нема подобра. Навистина ми се допага. Но кристална, чиста, изладена во фрижидер, а не како некои девојчиња што ја мешаат со вода, или ставаат мраз, да ги потсетува на млекце.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Фед 08, 2015 1:40 pm

luxor напиша:Е па кога разговараме за мастика, од струмичката нема подобра. Навистина ми се допага. Но кристална, чиста, изладена во фрижидер, а не како некои девојчиња што ја мешаат со вода, или ставаат мраз, да ги потсетува на млекце.

еве и јапонците знаат што е мастика Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 08, 2015 1:47 pm

kiBik напиша:
osa напиша:
za pochetok ke svalam  jaknata da ne mi bide toplo vo kolata dodek patuvame do hotelot za da se smestam ...

a za posle ,se zavisi od ambientot i momentot
А шо е якна? Да знам да се радувам ли да плачам ли? Very Happy
jakna sled vas se kazva "dzaket "

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 08, 2015 1:51 pm

luxor напиша:
osa напиша:

e dobro de ,i taka ti ne beshe na spisokot luxor ,tuku kalifot i Teo ...aj ke pochekam Teo da gi kaze brojkite i kalifot i odam da uplatam ...

Е многу си лоша. Зошто бе не ме играте и мене?
nemoze neparen broj na koloni da se uplaka ...ako go kandisash kibik on edna ti edna kolona moze se prifaka ,togash ke bide celo livche polno ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 08, 2015 1:52 pm

4 , 7 , 9 , 11 , 25 , 29, 34 ....

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 08, 2015 1:53 pm

reiter напиша:
luxor напиша:Е па кога разговараме за мастика, од струмичката нема подобра. Навистина ми се допага. Но кристална, чиста, изладена во фрижидер, а не како некои девојчиња што ја мешаат со вода, или ставаат мраз, да ги потсетува на млекце.

еве и јапонците знаат што е мастика Very Happy
reiter za utre ili za u sreda da uplatam ,ako e za utre do kolku moze da se uplaka denes do 20 chasot ?
daj kazi ne sum igrala odamna i neznam

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Фед 08, 2015 1:53 pm

luxor напиша:Е па кога разговараме за мастика, од струмичката нема подобра. Навистина ми се допага. Но кристална, чиста, изладена во фрижидер, а не како некои девојчиња што ја мешаат со вода, или ставаат мраз, да ги потсетува на млекце.

Epa ja zato ne gi sledam turskine serii! Mnogu se nerviram koga gi gledam kako pijat "mleko" u kafana.... Evil or Very Mad Mad
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 08, 2015 1:54 pm

osa напиша:
luxor напиша:
osa напиша:

e dobro de ,i taka ti ne beshe na spisokot luxor ,tuku kalifot i Teo ...aj ke pochekam Teo da gi kaze brojkite i kalifot i odam da uplatam ...

Е многу си лоша. Зошто бе не ме играте и мене?
nemoze neparen broj na koloni da se uplaka ...ako go kandisash kibik on edna ti edna kolona moze se prifaka ,togash ke bide celo livche polno ....


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Фед 08, 2015 1:55 pm

Osa aj nemoj po pametot na Reiterot! Ke te navlece na kocka - posle koj ke ve slusha ovdeka!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 08, 2015 1:55 pm

Teo напиша:4 , 7 , 9 , 11 , 25 , 29, 34 ....
fala Teo sega ushte kalifot da gi kaze broevite ...ili gi kazal da ne sum propushtila ,pomagaj reiter i ti Teo 
ajde ako se kandisa kibik i luksor taman ke bide

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 08, 2015 1:57 pm

luxor напиша:
osa напиша:
luxor напиша:
osa напиша:

e dobro de ,i taka ti ne beshe na spisokot luxor ,tuku kalifot i Teo ...aj ke pochekam Teo da gi kaze brojkite i kalifot i odam da uplatam ...

Е многу си лоша. Зошто бе не ме играте и мене?
nemoze neparen broj na koloni da se uplaka ...ako go kandisash kibik on edna ti edna kolona moze se prifaka ,togash ke bide celo livche polno ....
ne tuku plachi ,nego gledaj da go namolish kibik da ti kaze sedum broja 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Фед 08, 2015 1:58 pm

osa напиша:
reiter напиша:
luxor напиша:Е па кога разговараме за мастика, од струмичката нема подобра. Навистина ми се допага. Но кристална, чиста, изладена во фрижидер, а не како некои девојчиња што ја мешаат со вода, или ставаат мраз, да ги потсетува на млекце.

еве и јапонците знаат што е мастика Very Happy
reiter za utre ili za u sreda da uplatam ,ako e za utre do kolku moze da se uplaka denes do 20 chasot ?
daj kazi ne sum igrala odamna i neznam
лото има само среда и сабота од 20.00 ч. на шител тв.Може да се уплати до еден час пред да започне извлекувањето.Значи до среда во 19.00 часот.

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 08, 2015 1:58 pm

Hamad bim Khalifa напиша:Osa aj nemoj po pametot na Reiterot! Ke te navlece na kocka - posle koj ke ve slusha ovdeka!

Aman bre kalifu...Pa neli site patista vodea vo Rim???

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Фед 08, 2015 2:00 pm

1,0,1,0,1,0,1.......ili treba site razlicni (prvpat uplatuem... Embarassed )
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 08, 2015 2:01 pm

Hamad bim Khalifa напиша:Osa aj nemoj po pametot na Reiterot! Ke te navlece na kocka - posle koj ke ve slusha ovdeka!
ti pa ich ne si bil" akcijash " ,ni so pienje (rano si legnuvash ) ,ni so zenski (mnogu chekash da te molat ) sega pa ni so LOTO brojchinja ...ajde kazi da ne mi zatvori dukanot ,daj da izigrame nebidi plachko tolku ....eeee pa me nervirate sega ke se molime ko za seks da e muabetov....


pej sedum broja ,chekam

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 39 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот