НИТУ ПРЖИНСКА НЕТРЕБА

Go down

НИТУ ПРЖИНСКА НЕТРЕБА Empty НИТУ ПРЖИНСКА НЕТРЕБА

Пишување by osa on Вто Jул 24, 2018 1:09 am

Несмеевте да се договорите за пржинска влада пред секои избори од причина што сите знаеме зошто беше таа пржинска влада затоа што постоечката со грујо на чело имаше дебел фалсификат

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14363
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот