Вести од соседството

Страна 15 of 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Go down

Re: Вести од соседството

Пишување by Teo on Вто Фед 14, 2017 9:43 pm

avatar
Teo

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вести од соседството

Пишување by Dino on Вто Фед 14, 2017 9:54 pm

Negovata partija e na vlast vo Srbija. Skoro sigurno toj e noviot pretsedatel.

Dino

Број на мислења : 181
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вести од соседството

Пишување by Гостин on Вто Фед 14, 2017 11:01 pm

A може да има и изненади.Каj нас борисов беше на власт но победи кандидатот на опозициjaта.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Вести од соседството

Пишување by Гостин on Пон Фед 20, 2017 4:33 pm

http://dnes.dir.bg/news/poligon-novo-selo-nato--rusia-25301959?nt=4
НАТО ке не пази со 15 тенкаWink

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Вести од соседството

Пишување by luxor on Пон Фед 20, 2017 7:00 pm

Сега не треба од ништо да се плашите.
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вести од соседството

Пишување by Dino on Пет Мар 17, 2017 12:21 am

Koga vlasta ke zabega vo diktatura i se spusta na nivo na zivotni.

Холандски крави станаа жртви на спорот меѓу Анкара и Хаг

http://lider.mk/2017/03/16/holandski-kravi-stanaa-zrtvi-na-sporot-me%D1%93u-ankara-i-hag/

Dino

Број на мислења : 181
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вести од соседството

Пишување by luxor on Саб Јун 10, 2017 5:37 pm

Тешка несреќа во Бугарија. Падна хеликоптер на бугарските возбушни сили.

Тројца загинати при уривање на бугарски воен хеликоптер
Три лица загинаа денеска при уривање на бугарски воен хеликоптер во водите на Црното Море во близината на Варна.

Како што соопшти бугарското Министерство за одбрана, при падот на хеликоптерот загинале пилотот и двајца патници.

Според Министерството, хеликоптерот од типот „Пантер-565“ се урнал за време на воена вежба.

Причините за уривањето на хеликоптерот засега не се познати.

http://www.press24.mk/trojca-zaginati-pri-urivanje-na-bugarski-voen-helikopter
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вести од соседството

Пишување by Dino on Вто Јун 20, 2017 3:21 pm


Dino

Број на мислења : 181
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вести од соседството

Пишување by TRAJCHE on Пон Jул 17, 2017 10:19 pm

Ke im go poplavi stabot na halkidiki na dpmne. Ama segata nastrana loso e, ima zagrozeni i makedonski semejstva.

http://novatv.mk/foto-video-nevreme-na-halkidiki-osobeno-kritichno-na-vtoriot-krak/
avatar
TRAJCHE

Број на мислења : 139
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вести од соседството

Пишување by delta on Пон Jул 17, 2017 11:54 pm

kaj ke odi ilce velesance sea na odmor././.
avatar
delta

Број на мислења : 327
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вести од соседството

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 15 of 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот