ПАК ТИ СО ОСНОВНО .....И ВЕТЕРИНАРНО ДЕ СТРУЧЊАК СЕ ПРАИШ

Go down

ПАК ТИ СО ОСНОВНО .....И ВЕТЕРИНАРНО ДЕ СТРУЧЊАК СЕ ПРАИШ Empty ПАК ТИ СО ОСНОВНО .....И ВЕТЕРИНАРНО ДЕ СТРУЧЊАК СЕ ПРАИШ

Пишување by osa on Пон Aвг 13, 2018 1:00 am

Пандов: Е море Зајко, на кое ниво падна, цел Балкан ни се смее
МАКЕДОНИЈА 12.08.2018 22:48 | Република Online

Александар Пандов на социјалната мрежа Фејсбук, посвети статус до премиерот Заев и претседателот Радев, кој јавно побара извинување од Зоран Заев до Бугарскиот народ затоа што се мешал и ја навредил бугарската историја. На ова Пандов преку својот статус му пишува на Заев дека со нивото на кое паднал само и штети на Македонија и цел Балкан ни се смее.

-Лошото во сето ова е што луѓето во Бугарија тебе те перципираат како премиер на Република Македонија и со самото тоа чинам дека имаат чувство дека преку тебе си играат мајтап со сите нас. Така да Зоки меѓу другото и за ова понижување и бламирање што ни го правиш да ни се смее цел Балкан, на 30.09 Македонија ќе #Бојкотирам, пишува на Фејсбук Пандов.

Aleksandar Pandov
пред 3 часа
Минаха години Зоки, "Чакам те да дойдеш,
чакам те със буйна страст", му порача бугарскиот претседател, на нашиот премиер. Е море зајко, на кое ниво падна, пошто на Радев не му е по кеиф што си се извинил само на ФБ, па те повикува сега на свирка јавно. Онака како што ти си знаеш, со обилно лигавење, без задршка, како за последен пат да е, до балчак, а притоа и да го гледаш во очи! Учини му на човекот, нема да ти е прв пат, а бога ми ни последен. Лошото во сето ова е што луѓето во Бугарија тебе те перципираат како премиер на Република Македонија и со самото тоа чинам дека имаат чувство дека преку тебе си играат мајтап со сите нас. Така да Зоки меѓу другото и за ова понижување и бламирање што ни го правиш да ни се смее цел Балкан, на 30.09 Македонија ќе #Бојкотира

https://republika.mk/948815


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15124
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПАК ТИ СО ОСНОВНО .....И ВЕТЕРИНАРНО ДЕ СТРУЧЊАК СЕ ПРАИШ Empty Re: ПАК ТИ СО ОСНОВНО .....И ВЕТЕРИНАРНО ДЕ СТРУЧЊАК СЕ ПРАИШ

Пишување by osa on Пон Aвг 13, 2018 1:02 am

duri e odvratno ...tie shto te znaat ,znaat shto si ...onie koi ne te znaat ,nabrzina ke doznaat koj EKSPERT SI.....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15124
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПАК ТИ СО ОСНОВНО .....И ВЕТЕРИНАРНО ДЕ СТРУЧЊАК СЕ ПРАИШ Empty Re: ПАК ТИ СО ОСНОВНО .....И ВЕТЕРИНАРНО ДЕ СТРУЧЊАК СЕ ПРАИШ

Пишување by IVA on Пон Aвг 13, 2018 11:06 am

kako se bruka choeche ne e svesen ,najstrashno od se e shto verue deka utre drpmne ke se vrati na vlast i on pak ke lapa a ne e svesen deka poleka no sigurno redot mu doaga za vo OJO ili SJO
IVA
IVA

Број на мислења : 359
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

ПАК ТИ СО ОСНОВНО .....И ВЕТЕРИНАРНО ДЕ СТРУЧЊАК СЕ ПРАИШ Empty Re: ПАК ТИ СО ОСНОВНО .....И ВЕТЕРИНАРНО ДЕ СТРУЧЊАК СЕ ПРАИШ

Пишување by Nebula on Пон Aвг 13, 2018 12:50 pm

A be ne bese toa onoj so zakrpeni rakavi so odi?

Nebula

Број на мислења : 486
Join date : 2018-08-04

Вратете се на почетокот Go down

ПАК ТИ СО ОСНОВНО .....И ВЕТЕРИНАРНО ДЕ СТРУЧЊАК СЕ ПРАИШ Empty Re: ПАК ТИ СО ОСНОВНО .....И ВЕТЕРИНАРНО ДЕ СТРУЧЊАК СЕ ПРАИШ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот