GARAGE SELL

Go down

GARAGE SELL Empty GARAGE SELL

Пишување by Bosonoga on Пон Aвг 13, 2018 9:46 am

Site u Ramstor decki.

Повторно е време за Garage sale во Ramstore Mall со попусти кои не смее да се пропуштат. Во Ramstore Mall традиционално, по деветти пат прават чистка, вадат сè надвор!
Шопинг-треската почнува утре и ќе трае цели седум дена, до 20 август. Фантастична можност да си ја подновите гардеробата и да го дополните плакарот, со попусти кои достигнуваат до -70%.

https://denesen.mk/podgotvete-se-za-shoping-utre-e-najdobriot-den-za-toa/
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 759
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

GARAGE SELL Empty Re: GARAGE SELL

Пишување by osa on Пон Aвг 13, 2018 11:01 am

super ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

GARAGE SELL Empty Re: GARAGE SELL

Пишување by EVITA on Пон Aвг 13, 2018 11:10 am

dobro utro siromashtio ,nekoi u Grchka na shoping nekoi u Ramstor,bitno imeto da ne go davame

glasaj ZA na referendumot ,samo taka do posvetla idnina

_________________
Стево Пендаровски , претседател на сите граѓани

EVITA

Број на мислења : 246
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

GARAGE SELL Empty Re: GARAGE SELL

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот