CHESTITKA

Страна 20 of 22 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

Go down

Re: CHESTITKA

Пишување by Teo on Нед Апр 16, 2017 12:15 pm

СРЌЕН ПРАЗНИК НА СИТЕ ХРИСТИЈАНИ

ХРИСТОС ВОСКРЕСНА

Teo
Teo

Број на мислења : 4056
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CHESTITKA

Пишување by OPOZICIONER on Нед Апр 16, 2017 12:29 pm

navistina voskresna, neka ni e so sreka na site makedonci
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 459
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CHESTITKA

Пишување by SHARENI on Нед Апр 16, 2017 12:39 pm

sreken praznik na site.
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 300
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CHESTITKA

Пишување by luxor on Нед Апр 16, 2017 12:43 pm

НАВИСТИНА ВОСКРЕСНА

среќен празник

luxor
luxor

Број на мислења : 4168
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CHESTITKA

Пишување by PRVOBOREC on Нед Апр 16, 2017 1:08 pm

Честит Великден. Навистина Воскресна.

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 407
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CHESTITKA

Пишување by OPOZICIONER on Чет Апр 20, 2017 5:54 pm

DENES E RODENDEN NA SOCIJALDEMOKRATSKATA PARTIJA NA MAKEDONIJA   SDSM ,ZATOA KE UPATAM EDNA GOLEMA CHESTITKA

OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 459
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CHESTITKA

Пишување by TRAJCHE on Чет Апр 20, 2017 6:02 pm

ajde chestitki za SDSM ,da ste vechni
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 247
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CHESTITKA

Пишување by Kalinda on Чет Апр 20, 2017 6:07 pm

Според сите прогнози ,
од сите кои ги следат
собраниските седници ,
мислам дека крајот
се гледа .
Не само што ке ве снема
туку ке бидете заборавени.
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 471
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CHESTITKA

Пишување by Bosonoga on Чет Апр 20, 2017 6:24 pm

CHestit rodenden SDSM (socijaldemokratski sojuz na makedonija)

Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 626
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CHESTITKA

Пишување by IVA on Нед Дек 24, 2017 1:07 pm

Cestit Badnik i srekni Bozikni praznici na site hristijani od katolicka veroispovest.
IVA
IVA

Број на мислења : 344
Join date : 2016-01-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CHESTITKA

Пишување by Teo on Пон Јан 01, 2018 12:11 am

SREKJNA NOVA 2018 GODINA NA CHLENOVITE NA FORUMOT I SITE ONIE KOI NE CHITAAT...NEKA VI SE ISPOLNAT SITE ZHELBI...
Teo
Teo

Број на мислења : 4056
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CHESTITKA

Пишување by luxor on Пон Јан 01, 2018 12:28 am

СРЕЌНА НОВА 2018 МЕЛНИЧАРИ И МЕЛНИЧАРКИ
luxor
luxor

Број на мислења : 4168
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CHESTITKA

Пишување by EVITA on Пон Јан 01, 2018 11:09 am

srekna i uspesna na site

EVITA

Број на мислења : 222
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CHESTITKA

Пишување by Dino on Пон Јан 01, 2018 11:11 am

Dobro utro i srekjna nova 2018 godina.

Dino

Број на мислења : 358
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CHESTITKA

Пишување by Bosonoga on Пон Јан 01, 2018 11:17 am

srekna i vesela plus uspesna i polna ljubov
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 626
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CHESTITKA

Пишување by OPOZICIONER on Пон Јан 01, 2018 11:30 am

SREKNA I USPESNA NOVA 2018
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 459
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CHESTITKA

Пишување by luxor on Чет Мар 08, 2018 12:06 pm

НА ДАМИТЕ ОД ФОРУМОТ И ОНИЕ ШТО НЕ ЧИТААТЧЕСТИТ 8 МАРТ


luxor
luxor

Број на мислења : 4168
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CHESTITKA

Пишување by OPOZICIONER on Чет Мар 08, 2018 12:36 pm

SREKEN PRAZNIK KOLESKI OD FORUMOT
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 459
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CHESTITKA

Пишување by Dino on Чет Мар 08, 2018 12:57 pm

Sreken praznik na zenite.

Dino

Број на мислења : 358
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CHESTITKA

Пишување by Teo on Чет Мар 08, 2018 1:27 pm

CHESTIT 8 MART

Teo
Teo

Број на мислења : 4056
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CHESTITKA

Пишување by nino on Чет Мар 08, 2018 3:05 pm

kakva toa ramnopravsnost sakaat, a oni si imaat niven den, a nie mazite nemame nas den

nino

Број на мислења : 236
Join date : 2017-06-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CHESTITKA

Пишување by delta on Чет Мар 08, 2018 6:51 pm

sovinist maski,../,sreken praznik devojcinja,..//.

delta
delta

Број на мислења : 454
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CHESTITKA

Пишување by osa on Саб Мар 10, 2018 2:05 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CHESTITKA

Пишување by osa on Чет Мар 22, 2018 9:22 pm

chestitki za site mladenci koi vecherva slavat ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CHESTITKA

Пишување by IVA on Чет Мар 22, 2018 10:20 pm

CHESTIT RODENDEN OSA
IVA
IVA

Број на мислења : 344
Join date : 2016-01-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CHESTITKA

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 20 of 22 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот