МАПА ЗА ПАТУВАЊЕ ОД СКОПЈЕ ДО ....

Go down

МАПА ЗА ПАТУВАЊЕ ОД СКОПЈЕ ДО .... Empty МАПА ЗА ПАТУВАЊЕ ОД СКОПЈЕ ДО ....

Пишување by osa on Пон Aвг 20, 2018 9:47 pm

nikoj da se ponudi za pomosh ...da postira soobrakajna karta za Makedonija ...tolku li beshe od ljubovta kon drzavata ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14969
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

МАПА ЗА ПАТУВАЊЕ ОД СКОПЈЕ ДО .... Empty Re: МАПА ЗА ПАТУВАЊЕ ОД СКОПЈЕ ДО ....

Пишување by luxor on Пон Aвг 20, 2018 9:51 pm

Премал е просторот за детална мапа, впрочем еве како би изгледала.

МАПА ЗА ПАТУВАЊЕ ОД СКОПЈЕ ДО .... Kartar10
luxor
luxor

Број на мислења : 5072
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

МАПА ЗА ПАТУВАЊЕ ОД СКОПЈЕ ДО .... Empty Re: МАПА ЗА ПАТУВАЊЕ ОД СКОПЈЕ ДО ....

Пишување by misterija on Пон Aвг 20, 2018 9:53 pm

osa напиша:nikoj da se ponudi za pomosh ...da postira soobrakajna karta za Makedonija ...tolku li beshe od ljubovta kon drzavata ....

Zarem Makedonija ne ja nauci uste??
Drzavava ja ljubam, narodot me nervira, a na internetov imas ljubov od sekakov vid, pa i soobrakaen.....hahahhaha..
Very Happy Very Happy
misterija
misterija

Број на мислења : 450
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

МАПА ЗА ПАТУВАЊЕ ОД СКОПЈЕ ДО .... Empty Re: МАПА ЗА ПАТУВАЊЕ ОД СКОПЈЕ ДО ....

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот