Нашите Македонски јавни (срамови)фаци

Go down

Нашите Македонски јавни (срамови)фаци Empty Нашите Македонски јавни (срамови)фаци

Пишување by misterija on Вто Aвг 21, 2018 5:54 pm

Темава ја има и на други форуми, но овде не ја гледам, па затоа си велам да отворам една тема каде ке даваме мислење(ЗНАЧИ НЕМА ДА ОГОВАРАМЕ) за нашите јавни мак.фаци..да си признам што ми истекна за оваа тема..епа, сликата на нашата Лила Филиповска облечена(за мој вкус) недолично, значи со танга и прслук ко да е во некој бордел, а што е по мене најгрозната работа, синот е со нејзе.
Мислам дека е тотално срамно и неубаво, далеку од модерно...и што ќе кажете Вие!


https://ekran.mk/2018/08/21/foto-boki-slavel-rodenden-no-lila-bila-glavna-zvezda-doshla-da-chestita-vo-tanga/
misterija
misterija

Број на мислења : 442
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Нашите Македонски јавни (срамови)фаци Empty Re: Нашите Македонски јавни (срамови)фаци

Пишување by Nebula on Вто Aвг 21, 2018 6:10 pm

Pointeresen mi toj so lize cekani so navosoceni mustaki, kao nekakov moden guru a zabegan u krajnost.

Nebula

Број на мислења : 451
Join date : 2018-08-04

Вратете се на почетокот Go down

Нашите Македонски јавни (срамови)фаци Empty Re: Нашите Македонски јавни (срамови)фаци

Пишување by misterija on Вто Aвг 21, 2018 6:30 pm

Bogami, totalno zabegan...i on moden kriticar, stilist???
Od sekogas mi bil antipaticen "fraer".

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 442
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Нашите Македонски јавни (срамови)фаци Empty Re: Нашите Македонски јавни (срамови)фаци

Пишување by delta on Вто Aвг 21, 2018 6:58 pm

boki mu e zansaka na sergej././/ili sergej na boki.//.,
delta
delta

Број на мислења : 545
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

Нашите Македонски јавни (срамови)фаци Empty Re: Нашите Македонски јавни (срамови)фаци

Пишување by osa on Пон Aвг 27, 2018 1:00 am

Sega chitam mnogu bitna vest na internetot...Loba so raka go zatnala nosot za da gnjuri .....i ne mi se veruva ,pa ova li e vest ....shto ako go napraila toa ???mislam stvarno ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14783
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Нашите Македонски јавни (срамови)фаци Empty Re: Нашите Македонски јавни (срамови)фаци

Пишување by OPOZICIONER on Чет Сеп 27, 2018 9:51 am

Steta sto ne go nasle.

Обид за насилство врз Сергеј Варошлија – четири лица упаднаа во 1ТВ

Насилен упад се случи вечерва во просториите на нашата телевизија. Четири млади лица на возраст од околу 25 години и покрај затворената капија на дворот, успејаа да влезат во просториите барајќи го водителот Сергеј Варошлија.

Првично се претставија како негови роднини, но нашите вработени лица го забележаа нивниот очигледен револт, а сомнително беше и тоа што бараа негов телефонски број како и времето кога доаѓа и заминува нашиот колега.

Очигледни беа нивните насилни намери, поради што нашите вработените побараа помош, а лицата кои упаднаа избегаа од телевизијата. 1ТВ изутрина ќе го пријави случајот во полиција, бидејќи сметаме дека станува збор за планиран напад, кој можел да има сериозни последици. Се надеваме дека органите на прогонот во најскоро време ќе го расчистат случајот и ќе ги санкционираат напаѓачите.

Нашиот тим најостро ги осудува ваквите обиди, како и повиците за линч или насилство врз водителот Сергеј Варошлија, поради коментарите во неговото шоу „Студио Мода“. Поради ова уште еднаш го повторуваме и ставот кој Варошлија го има кажано во неколку наврати: не ги сфаќајте овие коментари како личен напад, туку само како добронамерен совет и експертска анализа.

Минатата недела и експерти за медиуми во нашето студио образложија зошто говорот на Сергеј не е говор на омраза.

https://1tv.mk/makedonija/%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%B4-%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE-%D0%B2%D1%80%D0%B7-%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B5%D1%98-%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%BE%D1%88%D0%BB%D0%B8%D1%98/
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 548
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Нашите Македонски јавни (срамови)фаци Empty Re: Нашите Македонски јавни (срамови)фаци

Пишување by Albatros on Чет Сеп 27, 2018 10:49 am

Pa i oni dobronamerno sakale cekanot sto go lize da mu go napikaat vo gz. Twisted Evil

Albatros

Број на мислења : 377
Join date : 2018-08-08

Вратете се на почетокот Go down

Нашите Македонски јавни (срамови)фаци Empty Re: Нашите Македонски јавни (срамови)фаци

Пишување by Flora on Чет Сеп 27, 2018 11:37 am

Dolg mu e jazikot zatoa.

Flora

Број на мислења : 281
Join date : 2018-08-05

Вратете се на почетокот Go down

Нашите Македонски јавни (срамови)фаци Empty Re: Нашите Македонски јавни (срамови)фаци

Пишување by Nebula on Чет Сеп 27, 2018 12:17 pm

Se poglednal li vo ogledalo pa on da kritikuva, sepak ne go odobruvam nasilstvoto.

Nebula

Број на мислења : 451
Join date : 2018-08-04

Вратете се на почетокот Go down

Нашите Македонски јавни (срамови)фаци Empty Re: Нашите Македонски јавни (срамови)фаци

Пишување by Bosonoga on Чет Сеп 27, 2018 4:25 pm

Sto mu davate znacenje na budalata, on toa i saka. Ignorirajte takvi zelni za vnimanie.
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 729
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

Нашите Македонски јавни (срамови)фаци Empty Re: Нашите Македонски јавни (срамови)фаци

Пишување by misterija on Пет Окт 05, 2018 9:04 pm

Gledate li Makfest luge...pesni li se toa ili unistuvaci na usni tapancinja??

Bruki...bre

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 442
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Нашите Македонски јавни (срамови)фаци Empty Re: Нашите Македонски јавни (срамови)фаци

Пишување by misterija on Пет Окт 05, 2018 9:29 pm

Што се случува со пејачиве на фестифалов, абе на сите гласот им трепери, фалшираат....една песна не се испеа саглам.

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 442
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Нашите Македонски јавни (срамови)фаци Empty Re: Нашите Македонски јавни (срамови)фаци

Пишување by luxor on Пет Окт 05, 2018 9:31 pm

misterija напиша:Што се случува со пејачиве на фестифалов, абе на сите гласот им трепери, фалшираат....една песна не се испеа саглам.

Не знам не гледам, поинтересно е овде.

http://melnica.forummk.com/t1816-topic#64607
luxor
luxor

Број на мислења : 4919
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Нашите Македонски јавни (срамови)фаци Empty Re: Нашите Македонски јавни (срамови)фаци

Пишување by misterija on Пет Окт 05, 2018 9:45 pm

luxor напиша:
misterija напиша:Што се случува со пејачиве на фестифалов, абе на сите гласот им трепери, фалшираат....една песна не се испеа саглам.

Не знам не гледам, поинтересно е овде.

Уништувачко за пред спиење...бегааааааааааааам и од едно и оддруго...Јас да се пријавев ќе бев подобра, па и политичар да бев, пак ке ја водев државава посаглам од сите овие лопурди....Ама не сум..јбг.
http://melnica.forummk.com/t1816-topic#64607

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 442
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Нашите Македонски јавни (срамови)фаци Empty Re: Нашите Македонски јавни (срамови)фаци

Пишување by luxor on Пет Окт 05, 2018 9:49 pm

Пријави се ќе гласаме за тeбе. Нашите Македонски јавни (срамови)фаци Happy0035
luxor
luxor

Број на мислења : 4919
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Нашите Македонски јавни (срамови)фаци Empty Re: Нашите Македонски јавни (срамови)фаци

Пишување by delta on Пет Окт 05, 2018 9:56 pm

cekaj prvo da se nasminaka/?>,/..,
delta
delta

Број на мислења : 545
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

Нашите Македонски јавни (срамови)фаци Empty Re: Нашите Македонски јавни (срамови)фаци

Пишување by misterija on Саб Окт 06, 2018 8:52 pm

Одберете ми песна, дајте илјада евричи за гардероба и шминка..и одам Razz

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 442
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Нашите Македонски јавни (срамови)фаци Empty Re: Нашите Македонски јавни (срамови)фаци

Пишување by misterija on Нед Окт 14, 2018 6:58 pmПо дебилно створење, подебилна емисија..јас што гледам три минути од ретардеров па ми се крена притисок...Не ми е јасно што не го мавнат шлакнатиов .. Shocked

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 442
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Нашите Македонски јавни (срамови)фаци Empty Re: Нашите Македонски јавни (срамови)фаци

Пишување by osa on Нед Окт 14, 2018 10:53 pm

gradi kariera u B.J.R.M.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14783
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Нашите Македонски јавни (срамови)фаци Empty Re: Нашите Македонски јавни (срамови)фаци

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот