TERORISTITE GI SUDAT

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: TERORISTITE GI SUDAT

Пишување by Teo on Нед Aвг 26, 2018 7:20 pm

Ostaj istorija, kazhi kako se ispokaravte vo bojkotiram za parite...

avatar
Teo

Број на мислења : 3798
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: TERORISTITE GI SUDAT

Пишување by Teo on Нед Aвг 26, 2018 7:21 pm

avatar
Teo

Број на мислења : 3798
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: TERORISTITE GI SUDAT

Пишување by трендафил on Нед Aвг 26, 2018 8:13 pm

Веќе напишав дека платениците од куртон револуцијата мислат дека сите се како нив и работат за пари ако треба и против својата држава и против својот народ. Продолжи да живееш во верувањето дека Албанците ја сакаат повеќе Македонија од Македонците. Можете да му баците и пенкало и што друго сакате на Столтенберг, но не можете да очекувате дека сите ќе го прават тоа.

_________________
Негација на негативното.
Смрт на фашизмот - слобода на народот.

трендафил

Број на мислења : 3587
Join date : 2015-04-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: TERORISTITE GI SUDAT

Пишување by TRAJCHE on Нед Aвг 26, 2018 8:22 pm

Se ispotepale za pusti pari pa posle patrioti bile.
avatar
TRAJCHE

Број на мислења : 234
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: TERORISTITE GI SUDAT

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот