MAKEDONCITE SE STAROSEDELCI NA BALKANOT

Go down

MAKEDONCITE SE STAROSEDELCI NA BALKANOT Empty MAKEDONCITE SE STAROSEDELCI NA BALKANOT

Пишување by Dino on Пет Aвг 24, 2018 10:14 am

Eve sto pisuvalo vo srpskite ucebnici od 1871 godina a vie pak sklucuvajte dogovori so bugarite i grcite.

УЧЕБНИК ОД 1871 ГОДИНА: Српските деца учеле дека Македонците се староседелци на Балканот!

MAKEDONCITE SE STAROSEDELCI NA BALKANOT UCHEBNIK

Dino

Број на мислења : 414
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

MAKEDONCITE SE STAROSEDELCI NA BALKANOT Empty Re: MAKEDONCITE SE STAROSEDELCI NA BALKANOT

Пишување by luxor on Нед Aвг 26, 2018 4:04 pm

Забележувам дека нема заинтересирани за пишување по темата, или нема познавачи на историјата или никому не му е грижа кој дошол и кој го дочекал.
luxor
luxor

Број на мислења : 4963
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

MAKEDONCITE SE STAROSEDELCI NA BALKANOT Empty Re: MAKEDONCITE SE STAROSEDELCI NA BALKANOT

Пишување by misterija on Нед Aвг 26, 2018 4:09 pm

Istorija mi e najslaba strana, no dovolen e faktot..eeeh..od koja godina postoime i sega nekoja budala predavnicka saka da ne zbrise.

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 442
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

MAKEDONCITE SE STAROSEDELCI NA BALKANOT Empty Re: MAKEDONCITE SE STAROSEDELCI NA BALKANOT

Пишување by delta on Нед Aвг 26, 2018 4:15 pm

od sto umrele starite rimjanoi/../,/.pa od starost.?<>?
delta
delta

Број на мислења : 545
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

MAKEDONCITE SE STAROSEDELCI NA BALKANOT Empty Re: MAKEDONCITE SE STAROSEDELCI NA BALKANOT

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот