ПЛАТЕНИЦИ

Go down

Re: ПЛАТЕНИЦИ

Пишување by luxor on Нед Aвг 26, 2018 8:40 pm

Црквата против вас, вие се тепате за пари, па како човек да ве сфати сериозно бе Трендо?


_________________
ГЛАСАМ ЗА И ГИ БОЈКОТИРАМ #БОЈКОТИРАМ
avatar
luxor

Број на мислења : 3625
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПЛАТЕНИЦИ

Пишување by Teo on Нед Aвг 26, 2018 8:45 pm

luxor напиша:Црквата против вас, вие се тепате за пари, па како човек да ве сфати сериозно бе Трендо?


Gledaj i shto pishuva losho gze, imaat po edinaeset akaunti...

_________________
NE GO BOJKOTIRAM TRENDAFIL NITU REFERENDUMOT
avatar
Teo

Број на мислења : 3574
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ПЛАТЕНИЦИ

Пишување by luxor on Нед Aвг 26, 2018 8:56 pm

Teo напиша:
luxor напиша:Црквата против вас, вие се тепате за пари, па како човек да ве сфати сериозно бе Трендо?


Gledaj i shto pishuva losho gze, imaat po edinaeset akaunti...

Уште се караат, некаков пироман напаѓа некаков трампе и го ретвита мјау па изгледа они се против чиз и газето.


_________________
ГЛАСАМ ЗА И ГИ БОЈКОТИРАМ #БОЈКОТИРАМ
avatar
luxor

Број на мислења : 3625
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПЛАТЕНИЦИ

Пишување by Teo on Нед Aвг 26, 2018 9:13 pm

luxor напиша:
Teo напиша:
luxor напиша:Црквата против вас, вие се тепате за пари, па како човек да ве сфати сериозно бе Трендо?


Gledaj i shto pishuva losho gze, imaat po edinaeset akaunti...

Уште се караат, некаков пироман напаѓа некаков трампе и го ретвита мјау па изгледа они се против чиз и газето.


A bre ova bilo za pivo i pukanki i teranje seir...
_________________
NE GO BOJKOTIRAM TRENDAFIL NITU REFERENDUMOT
avatar
Teo

Број на мислења : 3574
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПЛАТЕНИЦИ

Пишување by Teo on Нед Aвг 26, 2018 9:13 pm

luxor напиша:
Teo напиша:
luxor напиша:Црквата против вас, вие се тепате за пари, па како човек да ве сфати сериозно бе Трендо?


Gledaj i shto pishuva losho gze, imaat po edinaeset akaunti...

Уште се караат, некаков пироман напаѓа некаков трампе и го ретвита мјау па изгледа они се против чиз и газето.


A bre ova bilo za pivo i pukanki i teranje seir...
_________________
NE GO BOJKOTIRAM TRENDAFIL NITU REFERENDUMOT
avatar
Teo

Број на мислења : 3574
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПЛАТЕНИЦИ

Пишување by luxor on Нед Aвг 26, 2018 9:20 pm

Teo напиша:
luxor напиша:
Teo напиша:
luxor напиша:Црквата против вас, вие се тепате за пари, па како човек да ве сфати сериозно бе Трендо?


Gledaj i shto pishuva losho gze, imaat po edinaeset akaunti...

Уште се караат, некаков пироман напаѓа некаков трампе и го ретвита мјау па изгледа они се против чиз и газето.


A bre ova bilo za pivo i pukanki i teranje seir...
Еве и овој пишува за десет акаунти, тоа се изгледа неколку луѓе со по десет акаунти за да изгледа дека мнозинството е за бојкот. Па и меѓусебе се пријавуваат за малтретирање.


_________________
ГЛАСАМ ЗА И ГИ БОЈКОТИРАМ #БОЈКОТИРАМ
avatar
luxor

Број на мислења : 3625
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПЛАТЕНИЦИ

Пишување by luxor on Вто Aвг 28, 2018 6:36 pm

На бојкотирам почнале и кафето да не им го наплаќаат.А еве и објаснување зошто.


_________________
ГЛАСАМ ЗА И ГИ БОЈКОТИРАМ #БОЈКОТИРАМ
avatar
luxor

Број на мислења : 3625
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПЛАТЕНИЦИ

Пишување by Teo on Вто Aвг 28, 2018 7:55 pm

luxor напиша:На бојкотирам почнале и кафето да не им го наплаќаат.А еве и објаснување зошто.


Pochituvaniot doajen na makedonskoto novinarstvo gospodinot Branko Trichkovski ima spektakularni soznanija za bojkotiram...


_________________
NE GO BOJKOTIRAM TRENDAFIL NITU REFERENDUMOT
avatar
Teo

Број на мислења : 3574
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПЛАТЕНИЦИ

Пишување by luxor on Сре Aвг 29, 2018 2:36 pm

Продолжуваме со преносот од распаѓањето на бојкотирам.


_________________
ГЛАСАМ ЗА И ГИ БОЈКОТИРАМ #БОЈКОТИРАМ
avatar
luxor

Број на мислења : 3625
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПЛАТЕНИЦИ

Пишување by Teo on Сре Aвг 29, 2018 2:56 pm

luxor напиша:Продолжуваме со преносот од распаѓањето на бојкотирам.


Apsolutno nepismeni i totalno glupavi, nitu za kriminal gi biduva niti pak mozhat da go sokrijat, no bidejki kriminalot im e vo krvta  sepak go pravat...


_________________
NE GO BOJKOTIRAM TRENDAFIL NITU REFERENDUMOT
avatar
Teo

Број на мислења : 3574
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПЛАТЕНИЦИ

Пишување by OPOZICIONER on Сре Aвг 29, 2018 2:58 pm

Ovie treba da go propadnat referendumot pa oni sami se propadnati ne znaat na koj svet se.

_________________
KONTRA BOJKOTIRAM
avatar
OPOZICIONER

Број на мислења : 386
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПЛАТЕНИЦИ

Пишување by luxor on Сре Aвг 29, 2018 3:03 pm

Се што ќе пропадне се нивните пусти желби да станат некаков фактор на политичката сцена, нивните господари сега сигурно коси корнат каде ги нашле и зошто им плаќале на такви будали.

_________________
ГЛАСАМ ЗА И ГИ БОЈКОТИРАМ #БОЈКОТИРАМ
avatar
luxor

Број на мислења : 3625
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПЛАТЕНИЦИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот