BROJCANIK

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: BROJCANIK

Пишување by misterija on Саб Сеп 22, 2018 5:15 pm

Dino напиша:Si stoi ama ne vrti cudo kako ne potekoa pari pred glasanjeto za referendum. Ili pa ima oste vreme toa za kraj koga ke bide molk.

Каде стои, јас не го имам заприметено?


_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 440
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: BROJCANIK

Пишување by SHARENI on Саб Сеп 22, 2018 6:24 pm

Koj saka moze da go vidi, na tie sto ne sakaat dzabe da im kazuvame.
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 299
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: BROJCANIK

Пишување by misterija on Саб Сеп 22, 2018 7:22 pm

SHARENI напиша:Koj saka moze da go vidi, na tie sto ne sakaat dzabe da im kazuvame.


Гол да го видиш ти на пладне, можеееш...... Evil or Very Mad

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 440
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: BROJCANIK

Пишување by nino on Нед Сеп 23, 2018 11:05 am

mrdna li ovoj brojcanikot ili ostana na 0?

nino

Број на мислења : 236
Join date : 2017-06-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: BROJCANIK

Пишување by OPOZICIONER on Нед Сеп 23, 2018 11:22 am

Ke mrdne koga ke ima pravosilni sudski presudi.
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 459
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: BROJCANIK

Пишување by OPOZICIONER on Нед Сеп 23, 2018 11:23 am

misterija напиша:
SHARENI напиша:Koj saka moze da go vidi, na tie sto ne sakaat dzabe da im kazuvame.


Гол да го видиш ти на пладне, можеееш...... Evil or Very Mad

Na golotija ti bega okoto? Very Happy
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 459
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: BROJCANIK

Пишување by misterija on Нед Сеп 23, 2018 1:41 pm

OPOZICIONER напиша:
misterija напиша:
SHARENI напиша:Koj saka moze da go vidi, na tie sto ne sakaat dzabe da im kazuvame.


Гол да го видиш ти на пладне, можеееш...... Evil or Very Mad

Na golotija ti bega okoto? Very Happy

pa normalno deka na golotija begaat ocite a i ke doznaes mnogu raboti...badijala ne velat, razgoli go covekot i ke vidis sto nosi dole..hahahhhaha

Mi bega okce i na pari sto se vrtat, no nisto od takva vrteleska....lazov ostaje lazov, Zajko e eden patoloski selski lazov koj zivee vo bajka napisana od drugi.

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 440
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: BROJCANIK

Пишување by трендафил on Нед Сеп 23, 2018 6:34 pm

Заев е човек што бара странските газди да му удрат камшик за тој да не водел во Европа. Колку што ми е на мене познато човек треба да се разбира од збор, а во сегашно време следува казна и за камшикување на животно. Имаме вазал кој самиот признава дека без камшик не го бива. Можам да претпоставам колку камшици добил во оваа година за да ја спроведе Тиранската платформа и за понижувачките договори со Бугарија и Грција.

_________________
Негација на негативното.
Смрт на фашизмот - слобода на народот.

трендафил

Број на мислења : 4075
Join date : 2015-04-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: BROJCANIK

Пишување by luxor on Нед Сеп 23, 2018 6:55 pm

Браво за Зоран Заев, ако ништо друго тој барем има став макар тоа да вклучува и притисок врз домашните политичари, за разлика од твојот ХидроЖмицкоТакис кој ве остави вас бојкотирчите сирачиња.

luxor
luxor

Број на мислења : 4152
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: BROJCANIK

Пишување by трендафил on Вто Сеп 25, 2018 10:26 am

На политичар на кој ставот му е дека треба да дојдат странци да му удрат камшик за да направи нешто добро за државата, најдобро е да му се удри клоца.

_________________
Негација на негативното.
Смрт на фашизмот - слобода на народот.

трендафил

Број на мислења : 4075
Join date : 2015-04-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: BROJCANIK

Пишување by luxor on Вто Сеп 25, 2018 10:32 am

Праксата покажува дека токму тие се на цена, Заев ја има поддршката на народот. Клоца ќе им биде удрена на подметнувачите на лични карти, силувачите на демократијата и грабачите на народни пари од твоето дпмне.
luxor
luxor

Број на мислења : 4152
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: BROJCANIK

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот