GLASAJTE

Go down

GLASAJTE Empty GLASAJTE

Пишување by Nebula on Пет Aвг 31, 2018 12:09 pm

Ajde decki, pomognete da osvojat prvo mesto.

„Dogs of War“ е снимен пред еден месец на неколку локации низ Битола и моментално се наоѓа во тесна борба за првото место на „My Road Reel“, интернационалниот филмски натпревар, организиран од компанијата RØDE.

Се гласа на следниот линк, само со клик на копчето Vote веднаш под филмот и најавување со Facebook или email.

https://novatv.mk/makedonski-film-na-najgolemiot-natprevar-za-kratkometrazhni-filmovi/


Nebula

Број на мислења : 399
Join date : 2018-08-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

GLASAJTE Empty Re: GLASAJTE

Пишување by EVITA on Пет Aвг 31, 2018 12:39 pm

Gotovo, glasano e.

_________________
Стево Пендаровски , претседател на сите граѓани

EVITA

Број на мислења : 237
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

GLASAJTE Empty Re: GLASAJTE

Пишување by misterija on Пет Aвг 31, 2018 12:40 pm

Gotovo i od mene.

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 443
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

GLASAJTE Empty Re: GLASAJTE

Пишување by Flora on Пет Aвг 31, 2018 12:52 pm

Glas i od mene.

Flora

Број на мислења : 256
Join date : 2018-08-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

GLASAJTE Empty Re: GLASAJTE

Пишување by Albatros on Пет Aвг 31, 2018 2:00 pm

Glasano.

Albatros

Број на мислења : 331
Join date : 2018-08-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

GLASAJTE Empty Re: GLASAJTE

Пишување by nino on Пет Aвг 31, 2018 4:08 pm

ja pa si vikam za referendum ne teras da glasame Very Happy

nino

Број на мислења : 259
Join date : 2017-06-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

GLASAJTE Empty Re: GLASAJTE

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот