В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 5 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 09, 2015 6:40 pm

Фири напиша:Луки ми избриша неколку постови тука и за тоа боjкотирав меаната и форумот воопште. Втор пат нема ни да има направо си одам засекогаш иако ти ке ми хъхъ липсваш но можеме да си пишуваме на скаjп!

Ама Фири нема смисла така одма да се лутиш ? ете гледаш ме остави без збор и си отиде , и сега јас да ти се налутам?

искрено мене мора да ми веруваш ,луки избриша  постови зошто не им е местото тука во меаната ,но ти кажал да отвориш нова тема и да си пишуваш таму без да ти брише никој ...
сепак за друг пат ,почекај да се разбереме ,па ако неможе да се разбереме ,тогаш оди си !

како да е ,ајде да се  смирите и сите заедно да се дружиме на форумот ,ајде да се забавуваме ...
што ке пиеш Фири ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 09, 2015 6:43 pm

Па каква е ова меана како си пиеме ни текне нешто па ке морам да одам некаде да си го кажам ебаго и меана ако тука нема слобода на зборот каде ке има?

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 09, 2015 6:47 pm

А како ти ми кажа за Ль и Нь зошто jас да не ти кажам за Я,Ю и Щ кои се вашите ja,jу и шт и вака се пишувало пред србокомунjарот Конески да измисли србицата? Не сум кажал оса види сеа од утре ке пишуваш вака просто си збориме -jас не видам смисол да пишувам примерно Льjубчо оти Любчо ми е много пократко и паметно, ти можеш да си имаш твоjот став и што? За вакви глупости ке требало да отварам посебна тема?

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 09, 2015 6:52 pm

Фири напиша:Па каква е ова меана како си пиеме ни текне нешто па ке морам да одам некаде да си го кажам ебаго и меана ако тука нема слобода на зборот каде ке има?
ех Фири сега како пишуваш ,се си мислам како да не си ти ...
не зезај ,ајде да пиеме и да се зезаме ...па јас те скапав барајки да правиме муабет ?
ама ти пиши ,само не ептен тоа нешто што не е за меана ...
ајде кажи што ке пиеш да ти сипам во чаша ,па и јас да наздравиме ...
кажи сега добра ли е момичката или сам седеше деновиве ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 09, 2015 6:56 pm

Не можам да разберам вие во меана само за музика и за jаденеjе ли зборите? Па jас вака си седам па штипеjки момичката за задникот можам да си зборувам на секакви теми -од тоа како е измислен и шо има во компjутерот до иднината на Вселената!

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 09, 2015 7:19 pm

не бре Фири ,ние си збориме за теми кои не се политички и историски во меаната ,ете гледаш вчера се договоривме да уплатам лото ,и ако добиеме ке одиме во рим ...ти сакаш да те носиме и тебе во рим ?

п.с. ти како да си ми лут ,така ми изгледа

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Пон Фед 09, 2015 7:21 pm

Мавни го. Србоман. Јас повеке со него не разговарам.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 09, 2015 7:30 pm

Шо ке барам во Рим при власите? Сакам со три шведки да правиме шведска ..маса Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 09, 2015 7:31 pm

luxor напиша:Мавни го. Србоман. Јас повеке со него не разговарам.
Ако само знаеше колку си ти србоман немаше да се зезаш Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 09, 2015 7:32 pm

јаде мир во меаната ....еве убава песничка ...по една золта да наздравиме и да се забавуваме ..ајде Фири наздравје ...слушај песната ...и ти луксор ајде наздрави и нема веке расправии..

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Пон Фед 09, 2015 7:34 pm

Каде виде ти дека се расправам. Јас воопшто повеке не разговарам со него. Нека си разговара сам со себе.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 09, 2015 7:34 pm

Фири напиша:Шо ке барам во Рим при власите? Сакам со три шведки да правиме шведска ..маса Smile
ај прво да добиеме парите ,па ке се договараме ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 09, 2015 7:39 pm

luxor напиша:Каде виде ти дека се расправам. Јас воопшто повеке не разговарам со него. Нека си разговара сам со себе.
аман бе ...леле не се разбирате да не се карате во меаната ...ајде јас сакам да пијам и да пејам ,да мезам ...вие ептен сте се замуабетиле .......

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Пон Фед 09, 2015 7:44 pm

Со кого тоа да писеш и да пееш. Па овој србоманот ги растера сите.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 09, 2015 7:44 pm

За мене тоj од денеска не постои исто! Оса едно чаjче ако може со лимонче и шекер! Ърл Греj хот Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 09, 2015 7:52 pm

luxor напиша:Со кого тоа да писеш и да пееш. Па овој србоманот ги растера сите.

или веднаш  да се помирите со Фири или ке побарам админот да те посети ...

Фири е културен ,и те молам така однесувај се .

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 09, 2015 7:56 pm

Фири напиша:За мене тоj од денеска не постои исто!  Оса едно чаjче ако може со лимонче и шекер! Ърл Греj хот Smile

еве Фири одма ке ти донесам чај со лимон и шекер ,ама жолт шекер за да не ти загрозува здравјето ....
јас си мислам се најдобро за пријателите .....

а да те замолам да се смирите со луксор ,ич бре не сакам вакви караници ?

колку убаво кога се смееме сите заедно ...ако можеш добро ,ако не пак добро ..

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 09, 2015 7:59 pm

luxor напиша:Со кого тоа да писеш и да пееш. Па овој србоманот ги растера сите.
не е точно дека ги растера ,ајде помирување одма ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 09, 2015 8:00 pm

Растерал сум доjдов и одма 23 лугеSmile Тресе зелени од мака дека само како доJдам и лугето се тука Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 09, 2015 8:02 pm

osa напиша:
Фири напиша:За мене тоj од денеска не постои исто!  Оса едно чаjче ако може со лимонче и шекер! Ърл Греj хот Smile

еве Фири одма ке ти донесам чај со лимон и шекер ,ама жолт шекер за да не ти загрозува здравјето ....
јас си мислам се најдобро за пријателите .....

а да те замолам да се смирите со луксор ,ич бре не сакам вакви караници ?

колку убаво кога се смееме сите заедно ...ако можеш добро ,ако не пак добро ..
Благодарам оса , jас на луки му посакував се добро и полн форум ама он зе да брише!

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 09, 2015 8:04 pm

Фири напиша:Растерал сум доjдов и одма 23 лугеSmile Тресе зелени од мака дека само како доJдам и лугето се тука Smile


ете гледаш Фири колку и ти се радуваш дека има многу посетители на овој форум на кој сите сте добредојдени ,затоа ке повторам ајде да се дружиме заедно ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 09, 2015 8:07 pm

Оса за друженjeто има само една потреба-слобода! Како види да почнат да го бришат коj ке седи? Нели збориме за некакви нормални постови не тие на србоманите полни со омраза и отрова!

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 09, 2015 8:08 pm

Еве рекорд -30 луге!

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 09, 2015 8:08 pm

Фири напиша:
osa напиша:
Фири напиша:За мене тоj од денеска не постои исто!  Оса едно чаjче ако може со лимонче и шекер! Ърл Греj хот Smile

еве Фири одма ке ти донесам чај со лимон и шекер ,ама жолт шекер за да не ти загрозува здравјето ....
јас си мислам се најдобро за пријателите .....

а да те замолам да се смирите со луксор ,ич бре не сакам вакви караници ?

колку убаво кога се смееме сите заедно ...ако можеш добро ,ако не пак добро ..
Благодарам оса , jас на луки му посакував се добро и полн форум ама он зе да брише!
види сега ако му рекол админ да брише мора да прави така ,и он сака да си муабетите ...ајде сега смирете се и да видиме бомбиците до кај се ...
абе има многу поинтересни работи ,не да се карате

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 09, 2015 8:09 pm

Jaс не сум мало дете, рекол му админотSmileSmileSmile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот