В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 2 of 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 08, 2015 11:11 pm

luxor напиша:Osaaaaa, ajde zapisuvaj gi broevite od mene i kiBik. Moze ke ni se nasmevne srekjata.

Meandzike, ovoj plackoto najde partner...Zaspisuvaj gi nego i kiBik vo ekipata...Ako dobieme gi vodime vo Rim...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 08, 2015 11:13 pm

Меанџиката пак фатила магла. Се прашувам кој ли ветер ја одвеал?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Фед 08, 2015 11:28 pm

го истрчав едно кругче новото коњче колку да се запознаеме и еве ме..што има ново?

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Фед 08, 2015 11:35 pm

има ли некој тука или да вадам нагантот??

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 08, 2015 11:38 pm

Ej Reiter, ti se dopagja mojot nov potpis???

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 08, 2015 11:39 pm

reiter напиша:го истрчав едно кругче новото коњче колку да се запознаеме и еве ме..што има ново?
pa iskreno i jas ke go  istrchav konjcheto  ama da  go najdev ..koj beshe tuka da ni kaze shto ima novo ..

ushte 25 minuti ke bide ponedelnik ,drugo neznam shto ima

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 08, 2015 11:40 pm

Kaj skitas ti??? Gledas deka imas uste broevi za loto...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 08, 2015 11:41 pm

reiter напиша:има ли некој тука или да вадам нагантот??
eve sum ...tuka sum ...poveli shto ke piesh

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Фед 08, 2015 11:43 pm

Teo напиша:Ej Reiter, ti se dopagja mojot nov potpis???

да да,супер е..туку има ли некој медиум нешто потврдено за одењето на премиерот за Виена?

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 08, 2015 11:44 pm

Teo напиша:Kaj skitas ti??? Gledas deka imas uste broevi za loto...
podgotovki za utreshniot den ...

site brojki se super zapishani ,utre ke uplatam i ke vi go postiram livcheto ...


ti ke piesh neshto ili ne ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Фед 08, 2015 11:46 pm

osa напиша:
reiter напиша:го истрчав едно кругче новото коњче колку да се запознаеме и еве ме..што има ново?
pa iskreno i jas ke go  istrchav konjcheto  ama da  go najdev ..koj beshe tuka da ni kaze shto ima novo ..

ushte 25 minuti ke bide ponedelnik ,drugo neznam shto ima
па гледав на ТВ дали нешто ќе спомнат за Виена ама ништо..актуелно е само оние двајцата од МВР-то што ги уапсиле и тоа едниот пензионер..и секако ПИШМАН законите кои ги донесуваа па сега прават рикверц...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Фед 08, 2015 11:49 pm

дрмна ли земјотресот или ништо

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Фед 08, 2015 11:53 pm

osa напиша:
reiter напиша:има ли некој тука или да вадам нагантот??
eve sum ...tuka sum ...poveli shto ke piesh

пиво.Некој изгледа ми го украл стариот добар пријател на кој јавав на воденица,па морав да најдам нов...зар никој не примети па да каже збор-два дали му се допаѓа овој новиот..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 08, 2015 11:53 pm

Zasega ne...Pa i ako otisol zaradi bombata, sigurno toa nema da go najavi...Ke poceka da go vidi efektot od prvite denovi, i ke se vrati ako proceni deka e bezbedno...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Фед 08, 2015 11:55 pm

Teo напиша:Zasega ne...Pa i ako otisol zaradi bombata, sigurno toa nema da go najavi...Ke poceka da go vidi efektot od prvite denovi, i ke se vrati ako proceni deka e bezbedno...

итар е Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Фед 08, 2015 11:56 pm

reiter напиша:
osa напиша:
reiter напиша:го истрчав едно кругче новото коњче колку да се запознаеме и еве ме..што има ново?
pa iskreno i jas ke go  istrchav konjcheto  ama da  go najdev ..koj beshe tuka da ni kaze shto ima novo ..

ushte 25 minuti ke bide ponedelnik ,drugo neznam shto ima
па гледав на ТВ дали нешто ќе спомнат за Виена ама ништо..актуелно е само оние двајцата од МВР-то што ги уапсиле и тоа едниот пензионер..и секако ПИШМАН законите кои ги донесуваа па сега прават рикверц...
pa on vaka vladee celo vreme ,jas za ova pishuvav mnogu odamna sigurno se sekavash ,
prvo ke donese zakon ,pa ke se pobuni narodot,pa on kako SPASITEL poshto go saka narodot iskacha i vo stilot ;koj vi kaza da nosite takov zakon i da mi go nervirate narodot ,ajde brishi toj zakon nevazi ,i narodot zadovolen go saka ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Фед 08, 2015 11:58 pm

готово, му завршија итрините...сега криенки ќе праве изгледа Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Фед 08, 2015 11:59 pm

Mislam deka vo posledniov krug loso odigra... Morase da se povlece pred studentite, pred SONK, sega pred honorarcite...Srusen e mitot za nepobedlivosta...Otsega site ke znaat deka mozat da baraat, da protestiraat i sansite za uspeh ke im bidat realni...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Пон Фед 09, 2015 12:03 am

Teo напиша:Mislam deka vo posledniov krug loso odigra... Morase da se povlece pred studentite, pred SONK, sega pred honorarcite...Srusen e mitot za nepobedlivosta...Otsega site ke znaat deka mozat da baraat, da protestiraat i sansite za uspeh ke im bidat realni...

да видиме уште медиумите како ќе паѓаат како кули од карти кои му беа голем дел од митот на НЕПОБЕДЛИВОСТА...
http://libertas.mk/%D1%82%D0%BC-%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%83%D0%BC%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B4%D0%B0-%D0%B3%D0%B8-%D0%BE%D0%B1%D1%98%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%82-%D0%B1%D0%BE%D0%BC%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%B5/


_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Пон Фед 09, 2015 12:07 am

Grcevito ke go branat golemite...Kanalizacija5, shitel, alfa, kako i vecer, kurir, republika...Mtv sigurno ke go brani...No ako materijalite se dovolni za da padne, toa ke bide kratko...Posle toa ke odat zrtvi urednicite i nekoi novinari, a gazdite ke se obidat da go svrtat listot, i da se spasat...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 09, 2015 12:08 am

reiter напиша:готово, му завршија итрините...сега криенки ќе праве изгледа Very Happy
bi sakala da e taka ,no ....
eve sega gledam tv 5  ,i vika onoj srbinot :
se zaprashal li nekoj zoshto bi mu dal nekomu neshto ,normalno mora da ima motiv za da go napravi toa ,samo nikoj ne postavil prashanje takvo ,koj mu e motivot na toj shto daval takvi informacii ....
e sega kako ne sum bila tamu i odma kontra da go prasham :a on od srbija zoshto doshol ,koj mu e motivot na ovoj srpski struchnjak ,kolku pari mu se plateni za da go brani neodbranlivoto ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Пон Фед 09, 2015 12:12 am

Patriotizam...Ljubov kon sopstvenata drzava...Vernost kon sopstveniot narod...Zelba za podobra idnina za svojot narod i drzava...Ete zatoa se dadeni materijalite na opozicijata...Zatoa sto nekoj sfatil deka ovaa vlast ke ja unisti negovata drzava i negoviot narod...A srpskiot platenik dosol za pari...Nemu ne mu e griza za darzavata Makedonija i narodot makedonski...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 09, 2015 1:29 pm

Да, а "бугарето" Заев ке jа изгради новата србоманска држава не со 20 часа српска телевизиjа од 24 него со 22 од 24.

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Пон Фед 09, 2015 1:31 pm

Firi pak si se zbunil nesto...Sega pocna da navivas za Grujo???

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 09, 2015 1:32 pm

Не може да се очекува нешто свесно од држава градена со насилство (србокомунистичко). Се уверувам дека како не можете да бидете вистински бугари подобро барем да станете вистински срби.Немате потенциал за нешто свое како црногорците да не збориме за словенците.

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот