В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 4 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 09, 2015 4:04 pm

Можеби соединети сосуди Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пон Фед 09, 2015 4:04 pm

Фири напиша:
Каков спор, ова е реалноста, яс за тоа им посакувам да станат прави срби да се не мачат -подобро прави србин одколку идиотизиран србоман со античка опрема Wink
Ей, ама си! Право куме, та... Ке ядеш бой! Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пон Фед 09, 2015 4:06 pm

Фири напиша:Боjкотирав форумот оти ми избришаа неколку постови од тука. Втор боjкот нема ни да има направо нема да доагjам повеке.
А дозволуваш малце да те банираат? Или и тоа не може? Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 09, 2015 4:09 pm

kiBik напиша:
Фири напиша:Боjкотирав форумот оти ми избришаа неколку постови од тука. Втор боjкот нема ни да има направо нема да доагjам повеке.
А дозволуваш малце да те банираат? Или и тоа не може? Twisted Evil
Дури го посакувам! Тогаш само идиотите како тебе ке се шират слободно,а яс ке си я вршам работата оти тука е губивреме Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пон Фед 09, 2015 4:15 pm

Фири напиша:
Тогаш само идиотите како тебе ....
Ех, маамудеба! Си мислев дека си поумнел, ама явно нема надеж за тебе. Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by хан Ацо on Пон Фед 09, 2015 4:18 pm

Живо здраво

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пон Фед 09, 2015 4:27 pm

Зощо бе, Ацо, пускаш бугарски песни овде? Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by хан Ацо on Пон Фед 09, 2015 4:29 pm

А дека да ги пуштам?!
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пон Фед 09, 2015 4:33 pm

Па отвори си тема! Овде е само за мръвки и српско!!! Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by хан Ацо on Пон Фед 09, 2015 4:35 pm

kiBik напиша:Па отвори си тема! Овде е само за мръвки и српско!!! Twisted Evil

Е айде сега,претеруваш!Тука има толку пуштени бугарски песни колку нема на сите останати МК форуми.
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пон Фед 09, 2015 4:38 pm

Па гледай, Оса само српско пуща! Дури за македонско не се секява!
БТВ, ке я чекаш на премин или яс да одам?Cool
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by хан Ацо on Пон Фед 09, 2015 4:42 pm

kiBik напиша:Па гледай, Оса само српско пуща! Дури за македонско не се секява!
БТВ, ке я чекаш на премин или яс да одам?Cool  

Не си прав,Оса пушта бугарски песни.На нея Ивана и е омилена

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пон Фед 09, 2015 4:44 pm

хан Ацо напиша:
Не си прав,Оса пушта бугарски песни.На нея Ивана и е омилена

Добро, айде, во грешка сум.
А за преминот?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пон Фед 09, 2015 4:49 pm

kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пон Фед 09, 2015 4:50 pm

Тоа Бум! Бум! за бомбата явно е? Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пон Фед 09, 2015 4:52 pm

kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 09, 2015 5:07 pm

kiBik напиша:
Фири напиша:
Тогаш само идиотите како тебе ....
Ех, маамудеба! Си мислев дека си поумнел, ама явно нема надеж за тебе. Twisted Evil
Ти ли бе си можел да мислиш? Па ти си онаа брнка мегю човекот и маймуните дека я барат научниците од има веке 100 години Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 09, 2015 5:09 pm

kiBik напиша:
Добро, айде, во грешка сум.
А за преминот?
Направо си во утка со П отпредSmile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 09, 2015 5:41 pm

ajde pozdrav do site prisutni gosti vo meanata ,no najgolem za Firi ...ajde momche donesi eden shtok i meze salata od zelka i karfiol ....eve i edna pesnichka za denot ..

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 09, 2015 5:57 pm

Аjде оса дзн дзн наздраве!

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 09, 2015 6:13 pm

kiBik напиша:Па гледай, Оса само српско пуща! Дури за македонско не се секява!
БТВ, ке я чекаш на премин или яс да одам?Cool  

a taka znachi te nachekav kako me ogovarash ,ama da znaesh deka ne si fer ,i mislam deka koga ke razmislish ,togash javno ke mi se izvinish ..ajde imam jas vreme ke te pochekam....
a jas te kanam na gosti ,pa duri i da te prechekam i da te nagostam ,a ti glej shto pishuvash ,ostaj drugo pa i ne e vistina ....
chekam izvinuvanje !

eve ti edna pesnichka za da ti dokazam deka ne si vo pravo ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 09, 2015 6:16 pm

Фири напиша:Аjде оса дзн дзн наздраве!
ајде каде си ти Фири ? леле па јас помислив нема никогаш да се јавиш и да пишеш !кај беше /
овој луксор вика дека ти го земале твоите компјутерот ,си гледал забранети момички ?
вистина или не ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 09, 2015 6:19 pm

Луки ми избриша неколку постови тука и за тоа боjкотирав меаната и форумот воопште. Втор пат нема ни да има направо си одам засекогаш иако ти ке ми хъхъ липсваш но можеме да си пишуваме на скаjп!

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 09, 2015 6:22 pm

Липсваш=недостаеш, гугалот ми дава на македонски некакво недостасуваш па ми личи како да некакво тесто е недостасало Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Фири on Пон Фед 09, 2015 6:29 pm


_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот