В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 39 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Вто Фед 24, 2015 8:05 am

dobro utro pochituvani gosti vo meanata ..momche donesi go mojot chaj ...ajde da go ispijam i da ostvaruvam ...imajte ubav den so ubava druzba vo meanata .....pesnichka za da ni trgne denot na ubavo ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Вто Фед 24, 2015 4:21 pm

убав ден денеска па сите уште се надвор да го искористат сонцето..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Вто Фед 24, 2015 4:52 pm

reiter напиша:убав ден денеска па сите уште се надвор да го искористат сонцето..
dobar den i na tebe ....ubav den se razbira sekoj ja saka toplinata na sonceto ......eve i pesnichka za ubavo raspolozenie ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Вто Фед 24, 2015 10:42 pm

што нема никој..хунзата да не го гледате кај бурекџијата?

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Вто Фед 24, 2015 11:00 pm

reiter напиша:што нема никој..хунзата да не го гледате кај бурекџијата?
е па ти цел ден шеташ ,сега на нас ни дојде редот Very Happy Very Happy Very Happy 
е гледаш како не е убаво сам да седиш во меана ,памет за од утре натаму .... 
треба поредовно да доагаш  во меана ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Сре Фед 25, 2015 1:04 am

eve poleka go dopivam pijalokot i poleka ke odam na spienje ...eve pesnichka za dobar son ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Сре Фед 25, 2015 1:34 am

еве една интересна понуда за утре за вкусна салата 


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Сре Фед 25, 2015 8:30 am

јас сум првиот гостин денеска во меаната...прв ќе ја пробам салатата и се знае..за првиот гостин првата чашка е гратис од куќата...


песничка за душа од Бадев..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Сре Фед 25, 2015 5:14 pm

reiter напиша:јас сум првиот гостин денеска во меаната...прв ќе ја пробам салатата и се знае..за првиот гостин првата чашка е гратис од куќата...


песничка за душа од Бадев..
sekako deka prvata e gratis ...ubava e salatata ? 
pesnichkata mi se dopaga ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Сре Фед 25, 2015 5:32 pm

dobar den pochituvani  gosti vo meanata ...momche donesi edna zolta za mene .....ajde i edna pesna za da ni trgne druzbata 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Сре Фед 25, 2015 5:48 pm

Aj nazdravje i od mene i neka ni e so srekja "makedonskata borba za sloboda i nezavisnost - from NG"...[img][/img]
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Сре Фед 25, 2015 7:45 pm

Hamad bim Khalifa напиша:Aj nazdravje i od mene i neka ni e so srekja "makedonskata borba za sloboda i nezavisnost - from NG"..." />
наздравје и на тебе .....момче послужи ја госпогата  во црвена блуза .....
ајде одиме и со една песничка ..

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Сре Фед 25, 2015 7:52 pmHamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Сре Фед 25, 2015 7:58 pmHamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Сре Фед 25, 2015 8:05 pm

2,4,13,17,19,30,33-7
Има ли нешто во мрежата???

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Сре Фед 25, 2015 8:31 pm

reiter напиша:2,4,13,17,19,30,33-7
Има ли нешто во мрежата???
sekako deka ima ,samo za parichka ushte malku sreka ni trebalo 

eve gi rezultatite 
osa 2,13,14,20,25,26,29,    -dva pogodoka 
reiter 1,11,15,17,26,28,29,   -eden
Teo 3,5,9,14,15,29,30,      -dva 
Kalif  2,3,9,12,13,22,33,    -  tri 
luksor 1,4,12,13,17,28,29,- tri 
kibik  6,9,16,19,21,26,29,  -eden 


najmnogu sreka imale Kalifot i luxor  po tri pogodoka

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Сре Фед 25, 2015 8:54 pm

ajde da vidam imali choveci vo meanata ....ha ha ha ....momche donesi mi edna chasha roze da nazdravime so prijatelite ...momichki donesete pivo za gospodinot .ladno ...eve i edna pesnichka da slushneme 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Сре Фед 25, 2015 10:26 pm

osa напиша:
reiter напиша:2,4,13,17,19,30,33-7
Има ли нешто во мрежата???
sekako deka ima ,samo za parichka ushte malku sreka ni trebalo 

eve gi rezultatite 
osa 2,13,14,20,25,26,29,    -dva pogodoka 
reiter 1,11,15,17,26,28,29,   -eden
Teo 3,5,9,14,15,29,30,      -dva 
Kalif  2,3,9,12,13,22,33,    -  tri 
luksor 1,4,12,13,17,28,29,- tri 
kibik  6,9,16,19,21,26,29,  -eden 


najmnogu sreka imale Kalifot i luxor  po tri pogodoka

мислиш: свакога дана све више напредујемо Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Сре Фед 25, 2015 11:03 pm

reiter напиша:
osa напиша:
reiter напиша:2,4,13,17,19,30,33-7
Има ли нешто во мрежата???
sekako deka ima ,samo za parichka ushte malku sreka ni trebalo 

eve gi rezultatite 
osa 2,13,14,20,25,26,29,    -dva pogodoka 
reiter 1,11,15,17,26,28,29,   -eden
Teo 3,5,9,14,15,29,30,      -dva 
Kalif  2,3,9,12,13,22,33,    -  tri 
luksor 1,4,12,13,17,28,29,- tri 
kibik  6,9,16,19,21,26,29,  -eden 


najmnogu sreka imale Kalifot i luxor  po tri pogodoka

мислиш: свакога дана све више напредујемо Very Happy
pa ne bash !  neli prviot pat dobivme chetvorka i zemavme 128 denari nagrada ....gledaj samo kako sme odigrale site sme se fatile za brojot 29 ,a treba 30 ,treba 2 i 4 nie igrame 1 i 3 ,jas ova go vikam stativa....ajde brojki za sabota kamu da kazete da uplatam ...ajde utre edni so drugi potsetete se i pishete brojkite ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Боко on Сре Фед 25, 2015 11:06 pm

Как беше играта,седум од колку?

Боко

Број на мислења : 66
Join date : 2015-01-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Сре Фед 25, 2015 11:07 pm

имам одамна читано а и самиот сум приметил во играта на лото.Како некое непишано правило од 7 избрани броеви секогаш има повече броеви кои се непар.Чудно но така е.Не мора да се и 7,колку и да се во игра секогаш непарните се повеќе од парните.

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Сре Фед 25, 2015 11:12 pm

ajde malku zabava da se zabavuvame vo meanata ...ima li nekoj vic da spodelite so nas ....momichki netuku stojte ,posluzete gi gostite ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Сре Фед 25, 2015 11:15 pm

Боко напиша:Как беше играта,седум од колку?
седум од 34 ,значи седум броја од 1 до 34  ....


п.с. се врати од карневалот ?????  дај пофали се како беше !

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Сре Фед 25, 2015 11:16 pm

reiter напиша:имам одамна читано а и самиот сум приметил во играта на лото.Како некое непишано правило од 7 избрани броеви секогаш има повече броеви кои се непар.Чудно но така е.Не мора да се и 7,колку и да се во игра секогаш непарните се повеќе од парните.
не те разбирам ,де појасни

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Боко on Сре Фед 25, 2015 11:18 pm

4,6,18,22,23,30,32
За Сабота од мене

Боко

Број на мислења : 66
Join date : 2015-01-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 39 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот