OD TVITER

Страна 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

OD TVITER - Page 8 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Фед 12, 2019 6:08 pm

OD TVITER - Page 8 Untitl22
luxor
luxor

Број на мислења : 5157
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 8 Empty Re: OD TVITER

Пишување by SHARENI on Саб Фед 16, 2019 4:59 am

Darko Kezhman


@kezhmanprvi
Feb 14
More
господине премиер @Zoran_Zaev дали знаете дека комисијата за дискриминација која треба да го осуди говорот на ванковска е сеуште даштевски кој е ортодоксен вмровец .. за срам , ни се моча у уста на нас кои се боревме за правда ..
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 482
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 8 Empty Re: OD TVITER

Пишување by SHARENI on Чет Апр 25, 2019 11:13 am

Nokaut.

OD TVITER - Page 8 Cropped-image-20190425-100152-2079100711

OD TVITER - Page 8 Cropped-image-20190425-100233-1987138644
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 482
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 8 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Мај 11, 2019 7:01 pm

Златоуста@jasisamojas12h
Психијатрите препорачуваат проблемите и чувствата да се запишуваат на лист хартија за да се надминат.
И така настана твитер.

0RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 8 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Bosonoga on Нед Мај 12, 2019 8:45 pm

a koga ke zavrshat obvrskite po doma za da se relaksirame ,mozhe nekoj da mi kaze ?
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 772
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 8 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Пет Јун 21, 2019 12:29 am

Слаткоречив Д'ткач@slatkorechiv1h
#ОнаКога се среќаваат две бебиња...

.. пратете го опавчето 😂 😂 https://t.co/3u32JM0z86

5RETWEETS22FAVORITES
mnogu jako 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 8 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Нед Jул 14, 2019 11:51 pm

Гуру де Коркаш:tm:@bejbiboy1h
Сеа е лето, и ногу е жешко....
Ај сеа сите заедно да повториме;
---Прво вода и сапун, па после парфем, прво вода и сапун, па после парфем, прво вода и сапун, па после парфем, прво вода...

4RETWEETS13FAVORITES


 VODA SAPUN I POSLE NE PARFEM ,DOVOLNO E SAMO SODA BIKARBON I NEMA POVEKE SMRDENJE ...PLUS E EFTINA 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 8 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Нед Jул 21, 2019 10:15 pm

С.Т@stojancetrajkov25m
Не се заебавајте со депресијата пријатели, вчера се обеси колега на брат ми.
'98година...
На работа нај весел бил од сите последните месеци...

7RETWEETS19FAVORITES
strashno 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 8 Empty Re: OD TVITER

Пишување by SHARENI on Вто Jул 23, 2019 9:44 am

Tocno taka.

OD TVITER - Page 8 Hhh10
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 482
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 8 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Teo on Вто Jул 30, 2019 3:45 pm

OD TVITER - Page 8 IMG-20190730-153226-778
Teo
Teo

Број на мислења : 4696
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 8 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Bosonoga on Вто Jул 30, 2019 5:50 pm

I toj crepot Gero ne znae kaj tera veke.
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 772
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 8 Empty Re: OD TVITER

Пишување by OPOZICIONER on Вто Jул 30, 2019 7:49 pm

OD TVITER - Page 8 IMG-20190730-194720-040
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 623
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 8 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Пон Aвг 05, 2019 8:17 pm

:dango: еден мињон@mrssurprise21h
Барајте ги родителите додека се здрави и живи.
Да не ви биде после криво...

6RETWEETS19FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 8 Empty Re: OD TVITER

Пишување by delta on Пон Aвг 05, 2019 8:43 pm

/!?*ova e mn. duhovito!!?/

OD TVITER - Page 8 IMG-20190805-204145-852
delta
delta

Број на мислења : 562
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 8 Empty Re: OD TVITER

Пишување by delta on Пон Aвг 05, 2019 8:45 pm

:;:/a ova mn. poucno!!!;:

OD TVITER - Page 8 IMG-20190805-204212-251
delta
delta

Број на мислења : 562
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 8 Empty Re: OD TVITER

Пишување by PRVOBOREC on Нед Сеп 08, 2019 11:26 am

Одлично размислување.

OD TVITER - Page 8 Img_2026

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 771
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 8 Empty Re: OD TVITER

Пишување by SHARENI on Сре Фед 05, 2020 3:41 pm

OD TVITER - Page 8 Img_2066
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 482
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 8 Empty Re: OD TVITER

Пишување by OPOZICIONER on Сре Фед 05, 2020 3:46 pm

OD TVITER - Page 8 Img_2060
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 623
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 8 Empty Re: OD TVITER

Пишување by TRAJCHE on Сре Фед 05, 2020 8:16 pm

OD TVITER - Page 8 Img_2059
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 397
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 8 Empty Re: OD TVITER

Пишување by TRAJCHE on Сре Фед 05, 2020 8:21 pm

Ne glasale pratenicite na dpmne za da im propadne trujackiot biznis.

OD TVITER - Page 8 Img_2060
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 397
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 8 Empty Re: OD TVITER

Пишување by TRAJCHE on Чет Фед 06, 2020 8:57 pm

Ne e od tviter tuku od fejsbuk ama nema posebna tema.

OD TVITER - Page 8 Img_2062
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 397
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 8 Empty Re: OD TVITER

Пишување by TRAJCHE on Пет Фед 07, 2020 12:32 pm

OD TVITER - Page 8 Img_2063
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 397
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 8 Empty Re: OD TVITER

Пишување by PRVOBOREC on Саб Фед 08, 2020 7:55 pm

Еве еден небањат куртон што мисли дека е паметен лажејки се сам себе и другите. Царовска никогаш не се претставувала како „натпартиска“ ама небањатиов е сигурно натпросечен морон.

OD TVITER - Page 8 Img_2218OD TVITER - Page 8 Img_2219

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 771
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 8 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Bosonoga on Нед Фед 09, 2020 11:16 am

Uau.

OD TVITER - Page 8 Img_2028
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 772
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 8 Empty Re: OD TVITER

Пишување by TRAJCHE on Пон Фед 10, 2020 12:07 pm

OD TVITER - Page 8 Img_2067
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 397
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 8 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот