OD TVITER

Страна 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by delta on Чет 28 Дек - 23:06

polikl;iniko toa cekase./,/?<>da stane nov janko milenko i mirka zaedno,..,/,/
delta
delta

Број на мислења : 495
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Вто 2 Јан - 23:47

EmptyPersona


@darkhour_seeker
3h3 hours ago
More
Не ги бркале жмровците..
Море секој ден саботажи ви прават и народот се нервира ало!!
Свестете се!!

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14191
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Сре 10 Јан - 0:49

Шерлоче@mikee77mike2h
Уште ШИТЕЛ постои како телевизија? Таа што 11години креираше лажна слика за све.
3RETWEETS6FAVORITES


jas da prasham javno :koj e sega na vlast

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14191
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре 17 Јан - 18:33

Виктор Стевич
@ViktorStevich
Па на "Сарма" од Сител, жена му била малтретирана од Ѕинго мал, тоа слушнавме во бомбите и не била она единствена, Ѕинго мал и Латас душата им ја ваделе на згодни млади новинарки - перверсни гадови маму им е..м#СегаКажувам
luxor
luxor

Број на мислења : 4217
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре 17 Јан - 18:34

ОмајФАЌИНгад!
@0majgad
Многу сте загрижени ко за луѓе што живеат убаво ради успехот на родителите во транзицијата

11:51 AM - Jan 17, 2018
luxor
luxor

Број на мислења : 4217
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре 17 Јан - 18:35

На Дедо Најпаметниот
@i_najubaviot
Повеќе верувам дека постои Дедо Мраз отколку дека постои правда во Македонија.

11:48 AM - Jan 17, 2018
luxor
luxor

Број на мислења : 4217
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре 17 Јан - 18:36


Дуле СавичⓇ
@Shushmula
Бедни сте со спрдачењето на #СегаКажувам. Да се запраша човек дали некогаш сте почувствувале мајчинска љубов. И да, токму таа ваша мајка сигурно има што да каже за тоа. Прашајте ја пред да се глупирате како јебани имбецили и да исмевате нечии трауми.

10:48 AM - Jan 17, 2018
luxor
luxor

Број на мислења : 4217
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре 17 Јан - 18:39

Mindрluмbеr
@mindplumber
Странците пресметале дека на 4-члено семејство во Скопје месечно му требаат 80.000 ден.
А не знаат дека просечната плата е 23.000, и ја потценуваат моќта на манџите од грав, компир, зелка, грашок и боранија без месо


8:30 AM - Jan 17, 2018
luxor
luxor

Број на мислења : 4217
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре 24 Јан - 20:28

Иван‏
@IMenkinoski
Follow Follow @IMenkinoski
More
не бе, дали тоа некој препосветен фиромски криптовоин се презаангажирал и го хакнал бинг да преведува бјрм од грчки во MACEDONIA СО ГОЛЕМИ БУКВИ?! a for effort, private.

OD TVITER - Page 4 DUUp-iUWAAAvoCX
luxor
luxor

Број на мислења : 4217
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре 24 Јан - 20:35

Maximum Overtroll@maximovertroll1h
Врти-сучи ездеес ќе го средат и името откако направија држава. Вмро уште се занесуваат дека се државотворна партија ради 7-8 тениски терени и 10 споменици изградени. Успат здрпале 50 милиони за нив
luxor
luxor

Број на мислења : 4217
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто 30 Јан - 0:46

Dora
@DoraRotten
До кога ќе читаме апели за помош на болни луѓе? До кога ќе бидат потребни операции во странство? До кога ќе се бара "милостина" за бедомници и помош за социјално загрозени семејства? Ќе изградиме ситем кој ќе функционира или imeto ne go davame ?!?!

9:21 PM - Jan 29, 2018
luxor
luxor

Број на мислења : 4217
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб 10 Мар - 1:07

@rmfcmk
Ќе читате еден ден за мене у новина.
"Ги убил своите на сред јадење заради шљапкање со уста".

6:39 PM - Mar 9, 2018

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14191
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Нед 11 Мар - 0:37


ТвитерКа ????@eveneznam_2h
По луѓето се гледа кој е направен од љубов,а кој онака.
4RETWEETS16FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14191
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Нед 11 Мар - 1:09


EmptyPersona@darkhour_seeker1h
Егзистенционална кризо остави ме да спијам...
4RETWEETS11FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14191
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Нед 11 Мар - 1:10


⭐️Мамичка⭐️@mladamama0342m
Сите заспаа а ја мислам на тоа дека во понеделник сум на работа и дека не ми се оди.

Божеееее, удрена сум жими све †
2RETWEETS15FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14191
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Сре 14 Мар - 22:05


Aleksandar Tortevski@atortevski3h
Денешниов инцидент во собрание би требало да се окфалификува како семејно насилство. Оставениот го нападна партнерот што отиде со друг.
Хихихи........


Виктор Стевич@viktorstevich4h
Епа Албанци: еве ви двојазичност, сега сакаме:
- да плаќате даноци
- да ја сакате државата како ваша, а не да се понашате - "ми нисмо одавде"
- да творите во Македонија (културно, научно, уметнички)
- да бидете лојални на Македонија
- да навивате за Македонија во сите спортови

defo

Број на мислења : 2107
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by delta on Саб 17 Мар - 22:22

.//<>/ke navivat ko sat shto se naviva ,na vreme <,..>//
delta
delta

Број на мислења : 495
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб 31 Мар - 0:20


Deda@4_pilos45m
Вака сеа да ви кажам....
Ако ве боли коленото ич да не ви чуе.... и Тито го болеше коленото, па истера осумдесетикусур...????????????
3RETWEETS13FAVORITES·


ma ne da me zabolelo ke crknam ...se menja vremeto ,ama ne se trpi ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14191
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб 31 Мар - 0:24


???????? Marie ????????@marie_hotcat52m
Налеј душа да те слуша.
3RETWEETS10FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14191
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Сре 11 Апр - 21:20


НЕДОПИРЛИВА@nedopirliva157m
Цел живот сама се борам.Штета шо нема кој орден да ми даде,за утеха.
5RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14191
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб 4 Aвг - 1:30


Twisted Reality@metamorphosiris49m
Акo не си ги лижел мешaлките oд миксерoт кaкo мaл не прaви муaбет зa детствo.
2RETWEETS4FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14191
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by TRAJCHE on Сре 8 Aвг - 18:17

ahahahahah ama im go nacukale

OD TVITER - Page 4 Fg10
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 260
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Чет 9 Aвг - 22:56


North Caribbean@kale_skopje41m
Многу народ, човек ни за лек...
20RETWEETS30FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14191
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Пет 10 Aвг - 0:30


Хер Искендер Паша #Бојкотира@pashaiskender1h
Се моли Шилегов да почне да дава субвенции за босилек зашто знаеме дека нема да прска.
11RETWEETS26FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14191
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Пет 10 Aвг - 12:30


РубинРед@bitch_switch__43m
Не госпожа, не е темпераментно детето, невоспитано е.
7RETWEETS23FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14191
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот