КОЈА Е КАНЦЕЛАРКАТА АНГЕЛА МЕРКЕЛ

Go down

КОЈА Е КАНЦЕЛАРКАТА  АНГЕЛА МЕРКЕЛ Empty КОЈА Е КАНЦЕЛАРКАТА АНГЕЛА МЕРКЕЛ

Пишување by osa on Саб Сеп 08, 2018 8:36 pm

слушам успат и неможам да си верувам на ушите ......мегудругото вели новинарката "живее со сопругот во изнајмен стан и има мала куќа со зеленчукова градина во ...."


eeeeeeeejjjjjjj она во ИЗНАЈМЕН СТАН ,а наш стевчо од подржикоњ има дури СЕДУМ СТАНА .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14419
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

КОЈА Е КАНЦЕЛАРКАТА  АНГЕЛА МЕРКЕЛ Empty Re: КОЈА Е КАНЦЕЛАРКАТА АНГЕЛА МЕРКЕЛ

Пишување by Teo on Саб Сеп 08, 2018 9:30 pm

Shto znam...Jas pak imam drugi informacii...

КОЈА Е КАНЦЕЛАРКАТА  АНГЕЛА МЕРКЕЛ 11

КОЈА Е КАНЦЕЛАРКАТА  АНГЕЛА МЕРКЕЛ A10

КОЈА Е КАНЦЕЛАРКАТА  АНГЕЛА МЕРКЕЛ Z10
Teo
Teo

Број на мислења : 4297
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот