ANTARKTIK

Go down

ANTARKTIK Empty ANTARKTIK

Пишување by Albatros on Нед Сеп 16, 2018 12:49 pm

Ledot se topi i donesuva iznenaduvanja, ke doznaeme li sto tocno e ova?

Се појави мистериозен град под одмрзнатиот Антарктик (ВИДЕО)
Мистериозен град се појави под одмрзнатиот мраз на Антарктикот и се чини дека таму бил со години.Некои се сомневаат дека е откриено скривалиште за супер богаташите и за светската елита во случај на катаклизма , додека други раскажуваат дека е откриена писта за вонземјани .

https://kanal5.com.mk/articles/348661/se-pojavi-misteriozen-grad-pod-odmrznatiot-antarktik-video

Albatros

Број на мислења : 406
Join date : 2018-08-08

Вратете се на почетокот Go down

ANTARKTIK Empty Re: ANTARKTIK

Пишување by Flora on Пон Сеп 17, 2018 11:20 am

Imase nekoi prikazni i za nacisicki bazi na Antarktikot ako ne se lazam.

Flora

Број на мислења : 296
Join date : 2018-08-05

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот