Gadovite od bojkotiram vo sliki

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Teo on Вто Сеп 18, 2018 11:51 amПоследната промена е направена од Teo на Нед Сеп 23, 2018 8:21 pm. Мислењето е променето 1 пати
avatar
Teo

Број на мислења : 3886
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Teo on Вто Сеп 18, 2018 11:52 am

avatar
Teo

Број на мислења : 3886
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Teo on Вто Сеп 18, 2018 11:52 am

avatar
Teo

Број на мислења : 3886
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Teo on Вто Сеп 18, 2018 12:15 pm

avatar
Teo

Број на мислења : 3886
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Dino on Вто Сеп 18, 2018 1:18 pm

I ismevanje so protivnickata opcija li spaga vo demokratija?

Dino

Број на мислења : 354
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Teo on Вто Сеп 18, 2018 4:25 pm

Koga ismevash treba da bidesh spremen deka kje ti vratat so ista merka...Zatoa uzhivaj vo kreativnosta na ZA...

avatar
Teo

Број на мислења : 3886
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by трендафил on Вто Сеп 18, 2018 5:10 pm

Треба ли наместо како лидер на политичка партија да игра како што му свири народот, да игра како што му свират амбасадори.

_________________
Негација на негативното.
Смрт на фашизмот - слобода на народот.

трендафил

Број на мислења : 3785
Join date : 2015-04-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by luxor on Вто Сеп 18, 2018 5:13 pm

На твојот Жмицко му свири криминалната банда на дпмне на чело со пастирот твој Грујокио.
avatar
luxor

Број на мислења : 3958
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by трендафил on Вто Сеп 18, 2018 6:19 pm

Не знам за каков криминал зборуваш, затоа што колку што гледав и гледам тогаш се градеше, а сега без градење не се трошат помалку пари од буџетот. Дали сакаш да ми кажеш дека сега се краде повеќе. Или дека мора да ги враќате парите што меѓународната банда ги потроши за да ве доведе на власт.

_________________
Негација на негативното.
Смрт на фашизмот - слобода на народот.

трендафил

Број на мислења : 3785
Join date : 2015-04-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by luxor on Вто Сеп 18, 2018 6:29 pm

Прашај во СЈО и судовите кои ги водат постапките за Грујошеску и фамилијата.
avatar
luxor

Број на мислења : 3958
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by luxor on Сре Сеп 19, 2018 9:27 pm

avatar
luxor

Број на мислења : 3958
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by SHARENI on Чет Сеп 20, 2018 10:50 am

Strasno, bojkotiram se mrdnati do nemajkade sakale da primenuvaat Brus Li strategija.

avatar
SHARENI

Број на мислења : 293
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by OPOZICIONER on Чет Сеп 20, 2018 12:33 pm

Mito pocnaa dea nudat, po petsto evra ludacite.

avatar
OPOZICIONER

Број на мислења : 453
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Teo on Саб Сеп 22, 2018 8:24 pm

Pronajdi go Trendafil na slikata...

avatar
Teo

Број на мислења : 3886
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Teo on Нед Сеп 23, 2018 8:21 pm

avatar
Teo

Број на мислења : 3886
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Teo on Нед Сеп 23, 2018 8:22 pm

avatar
Teo

Број на мислења : 3886
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Teo on Нед Сеп 23, 2018 8:22 pm

avatar
Teo

Број на мислења : 3886
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Teo on Нед Сеп 23, 2018 8:23 pm

avatar
Teo

Број на мислења : 3886
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by трендафил on Вто Сеп 25, 2018 10:17 am


_________________
Негација на негативното.
Смрт на фашизмот - слобода на народот.

трендафил

Број на мислења : 3785
Join date : 2015-04-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by luxor on Вто Сеп 25, 2018 10:43 am

Си ја промашил темата, во оваа станува збор за гадовите од бојкотирам, како на пример Хер Флик кој местел луѓе на робија. Не знам како можете да бидете толку глупи и да бојкотирате а на тој бојкот да ве повикува психопатот кој го нарекуваше Блаже Конески "Џуџето од Небрегово". Јасно е дека сте лажни патриоти и не браните ни име, ни јазик, ниту идентитет руку одработувате за непријателите на Македонија.
avatar
luxor

Број на мислења : 3958
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Teo on Саб Сеп 29, 2018 6:08 pm

Mnogu im nedostigaat seansite vo Halkidiki...

avatar
Teo

Број на мислења : 3886
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by трендафил on Саб Сеп 29, 2018 6:38 pm

luxor напиша:Си ја промашил темата, во оваа станува збор за гадовите од бојкотирам, како на пример Хер Флик кој местел луѓе на робија. Не знам како можете да бидете толку глупи и да бојкотирате а на тој бојкот да ве повикува психопатот кој го нарекуваше Блаже Конески "Џуџето од Небрегово". Јасно е дека сте лажни патриоти и не браните ни име, ни јазик, ниту идентитет руку одработувате за непријателите на Македонија.
Треба ли да отворам нова тема за гадовите ЗА Северна Македонија? Или за тие што сега се против бојкот, а не излегоа на двата досегашни (сите партии на Албанците и Косоварите во Македонија) или тие што бојкотираа еден референдум (СДСМ што сака да стане СДССМ)

_________________
Негација на негативното.
Смрт на фашизмот - слобода на народот.

трендафил

Број на мислења : 3785
Join date : 2015-04-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Teo on Саб Сеп 29, 2018 6:43 pm

Slobodno otvori, i stavi gi site momenti shto mozhesh da gi dokazhesh so slika ili video od situacii kade shto se zakanuvaat, navreduvaat, ili na bilo koj nachin go poprechuvaat demokratskoto pravo na gragjanite da odluchuvaat po svoja volja i ubeduvanje...
avatar
Teo

Број на мислења : 3886
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by трендафил on Саб Сеп 29, 2018 6:53 pm

Асистентката на претседателот на ДИК која е и советничка во Куманово има добиено порака со следната содржина „ќе осетиш молив во око. Лоши работи ќе се случуваат од петок до сабота. сокриј се во епрувета. Главата на мајка ти може да летне далеку“ Претседателот и асистентката се од опозиционата ВМРО. До сега нема соопштение од МВР за евентуално откривање на гадот кој ја испратил пораката.


Еве и една колумна за секој случај за да се види што прават гадовите од власта кои би требало да бидат неутрални во кампањата за референдумот.

http://expres.mk/prozvanata-marija-koja-ima-kapacitet-mu-odgovori-na-prof-markovikj/

_________________
Негација на негативното.
Смрт на фашизмот - слобода на народот.

трендафил

Број на мислења : 3785
Join date : 2015-04-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Teo on Саб Сеп 29, 2018 7:28 pm

Neshto dokaz za taa poraka za da mozheme javno da go osudime takvoto postapuvanje??? Neshto kako ova na primer...

avatar
Teo

Број на мислења : 3886
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Gadovite od bojkotiram vo sliki

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот