ДОКАЗИТЕ НА ПУТИН

Go down

ДОКАЗИТЕ НА ПУТИН

Пишување by osa on Пет Фед 13, 2015 11:42 pm

Дали се навистина цврсти докази со кои ке се открие митот за кулите близначки ...

Путин: Имам докази дека САД сами си ги срушија кулите!
Русија спрема објавување на докази дека владата на САД и американските разузнавачки служби се вмешани во нападот на 11-ти септември 2001 година на кулите близначки во ЊујоркАмериканските експерти тврдат дека и покрај фактот што односите меѓу Русија и Соединетите Американски Држави се најлоши од Студената војна, ова е само продолжение на проблемите и невољите.


Случувањата во светот претставуваат „затишје пред бура“, како што тврдат аналитичарите.
Русија подготвува објавување докази дека Владата на САД и американските разузнавачки служби биле вмешани во нападот на 11. септември 2001. година на Светскиот трговски центар во Њујорк, како што пишува „Правда“. Во доказите ќе бидат вклучени и сателитски снимки, пренесе српски Телеграф.
Како што наведува рускиот весник, во доказите јасно се гледа дека американското раководство го организирало цел напад.
„Правда“ пишува дека САД креирале слика дека американските граѓани се жртви на меѓународен тероризам, а дека зад сето тоа всушност се крие желбата на САД да ги контролира изворите на нафта на Блискиот исток.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12949
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОКАЗИТЕ НА ПУТИН

Пишување by reiter on Пет Фед 13, 2015 11:54 pm

па и многу други тврдеа за монтажи и вмешаност на американците сами на себе за кулите близначки..но очигледно зборот и доказот на Путин е ЗАКОН.

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
avatar
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот