АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by PRVOBOREC on Вто Сеп 25, 2018 12:26 pm

Нема да коментирам ништо, бројките зборуваат сами за себе.

(ВИДЕО) АНКЕТА НА 1ТВ И „РЕЈТИНГ“ – ПОДДРШКАТА НА ГРАЃАНИТЕ ЗА ЕВРОАТЛАНТСКИТЕ ИНТЕГРАЦИИ ПОСТОЈАНО РАСТЕhttps://lokalno.mk/video-anketa-na-1tv-i-rejting-poddrshkata-na-graganite-za-evroatlantskite-integratsii-postojano-raste/

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 394
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by luxor on Вто Сеп 25, 2018 7:05 pm

Да му појасниме на Трендо низ сликички, може полесно ќе разбере.

avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by luxor on Вто Сеп 25, 2018 7:05 pm

avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by luxor on Вто Сеп 25, 2018 7:06 pm

avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by luxor on Вто Сеп 25, 2018 7:06 pm

avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by luxor on Вто Сеп 25, 2018 7:06 pm

avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by luxor on Вто Сеп 25, 2018 7:07 pm

avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by luxor on Вто Сеп 25, 2018 7:07 pm

avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by luxor on Вто Сеп 25, 2018 7:07 pm

avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by misterija on Вто Сеп 25, 2018 8:05 pm

Од каде ли ги извадивте анкетите само да ми е да знам, длеку од вистинатата!?

Интересно е да се видат анкетите на други форуми во темата за излез на референдум..уочливо води одговорот дека нема да излезат луѓето воопшто на гласање.

_________________
Не излегувам на референдум Razz
avatar
misterija

Број на мислења : 433
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by luxor on Вто Сеп 25, 2018 8:47 pm

Анкетава не е од форум, прочитај го првиот пост. Ако имаш сознанија за други релевантни анкети изработени од истражувачки агенции не е лошо да ги споделиш.
avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by misterija on Вто Сеп 25, 2018 9:07 pm

luxor напиша:Анкетава не е од форум, прочитај го првиот пост. Ако имаш сознанија за други релевантни анкети изработени од истражувачки агенции не е лошо да ги споделиш.

Немам други сознанија за било какви спроведени анкети, не верувам и така..но оваа анкета е тотално наместена.

_________________
Не излегувам на референдум Razz
avatar
misterija

Број на мислења : 433
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by Teo on Вто Сеп 25, 2018 9:27 pm

A zhelba stisna???
avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by misterija on Вто Сеп 25, 2018 9:34 pm

Stisnav nesto drugo a zelba pomisliv Laughing Razz

_________________
Не излегувам на референдум Razz
avatar
misterija

Број на мислења : 433
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by Teo on Вто Сеп 25, 2018 9:40 pm

E pa nishto togash, sepak poverojatno e anketata da e relevantna... Shto ne go skratuva tvoeto pravo da mislish deka e namestena...
avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by misterija on Вто Сеп 25, 2018 9:43 pm

Teo напиша:E pa nishto togash, sepak poverojatno e anketata da e relevantna... Shto ne go skratuva tvoeto pravo da mislish deka e namestena...

Ete taka, a zdravje na 01 oktomvri, ke prajme moabet kako bese i sto bese.

_________________
Не излегувам на референдум Razz
avatar
misterija

Број на мислења : 433
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by трендафил on Сре Сеп 26, 2018 8:18 pm

Поздрав и од мене до небањатите што веруваат во анкети само ако се во полза на тврдењето на нивниот пастир.

_________________
Негација на негативното.
Смрт на фашизмот - слобода на народот.

трендафил

Број на мислења : 3644
Join date : 2015-04-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by luxor on Сре Сеп 26, 2018 8:24 pm

Среќа што такви анкети нема. Дури и во анкетите на Божиновски од ИПИС референдумот е успешен.
avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by Веритес on Чет Окт 18, 2018 8:47 pm

Дали  сликичките   му   помогнаа   на   Трендо?  Не   верувам.   Лухсор   на  тие  сликички   се  радуваше   како   бебе   на   лижавче.   Сега  лухсор   ќе   лиже  лижавче  и   ќе  си  гледа    сликички   за   да  ја  задоволи   својата  суета.  Сите   Македонци?"cyclopsПодржувачите   на  едно   прашање   од  референдумот (името)   Македонија   и  македонскиот  устав   ги   множи  со  нула...  Затоа   Трендо   не  го  разбира   цртаниот   филм   на   Лухсор! clown Exclamation

luxor напиша:  Да му појасниме на Трендо низ сликички, може полесно ќе разбере.Веритес

Број на мислења : 36
Join date : 2015-09-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by Teo on Чет Окт 18, 2018 9:12 pm

Prestani namerno da dodavash crtichki i navodnici vo citatite, za postot i citiranoto da izgledaat za nikade...Opciite na forumot se sosema ispravni i toa mozhe da bide napraveno samo namerno...Nemoj da ti tekne da mi raskazhuvash prikazni za IT tehnologijata kako brauzeri ili operativni sistemi...Ne mi prechi da pishuvash ama mi prechi namerno da gi unakazuvash postovite i temite...Ova sfati go kako predupreduvanje...
avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by misterija on Чет Окт 18, 2018 9:14 pm

Teo напиша:Prestani namerno da dodavash crtichki i navodnici vo citatite, za postot i citiranoto da izgledaat za nikade...Opciite na forumot se sosema ispravni i toa mozhe da bide napraveno samo namerno...Nemoj da ti tekne da mi raskazhuvash prikazni za IT tehnologijata kako brauzeri ili operativni sistemi...Ne mi prechi da pishuvash ama mi prechi namerno da gi unakazuvash postovite i temite...Ova sfati go kako predupreduvanje...

За кого важи ова погоре?

_________________
Не излегувам на референдум Razz
avatar
misterija

Број на мислења : 433
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by Teo on Чет Окт 18, 2018 9:17 pm

Za tebe ne...Ushte ne sum zabelezhal da gi zloupotrebuvash tehnichkite opcii na forumot...Toj shto gi pravi tie raboti znae...
avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by luxor on Чет Окт 18, 2018 10:15 pm

Веритес напиша:Дали  сликичките   му   помогнаа   на   Трендо?  Не   верувам.   Лухсор   на  тие  сликички   се  радуваше   како   бебе   на   лижавче.   Сега  лухсор   ќе   лиже  лижавче  и   ќе  си  гледа    сликички   за   да  ја  задоволи   својата  суета.  Сите   Македонци?"cyclopsПодржувачите   на  едно   прашање   од  референдумот (името)   Македонија   и  македонскиот  устав   ги   множи  со  нула...  Затоа   Трендо   не  го  разбира   цртаниот   филм   на   Лухсор! clown Exclamation

Не си уставот а уште помалку си Македонија, значи остануваш само уште една дпмне-офца.
avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by трендафил on Нед Окт 21, 2018 8:57 am

Да беше расположението во Собранието такво како во анкетата ќе се гласаше во закажаниот термин, а не во 21.:45 колку што требаше да се убедат во поголем дел обвинетите за различни видови на криминал дека треба да гласаат ЗА. Ајде да веруваме дека без да им се понуди нешто во замена за тоа, односно дека судот ќе одлучи независно дали се виновни. Да не беше тужбата против Грција во Хаг и да прифатеше Груевски промена на името сега тој ќе беше вазал, а Заев во затвор. За жал толкава е слободата и демократијата во Македонија. Но не е секој роден за вазал.

_________________
Негација на негативното.
Смрт на фашизмот - слобода на народот.

трендафил

Број на мислења : 3644
Join date : 2015-04-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by Teo on Нед Окт 21, 2018 9:37 am

Da nekoj se ufilmuva deka mozhe da bide diktator...Kako shto se ufilmuvashe tvojot pastir Grujoshesku...I koj protiv jasno iskazhanata volja na makedonskiot narod sakashe da go napika vo nekakva evroaziska unija i da vladee vechno...
avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот