OD TVITER

Страна 1 of 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

OD TVITER Empty OD TVITER

Пишување by Гостин on Саб Фед 14, 2015 11:47 pm

Лошото Детиште Хуго @nikola_iris
Follow
Нашиве политички партии за 23 години независна Македонија избркаа повеќе народ него Османлиите во 5 века ропство...
10:01 PM - 14 Feb 2015

Влатко Васиљ @VlatkoVasilj
Follow
Ако си за Власта сега - не си со вистината бе и крај! Нема тука лево-десно, абе чекај да објаснам, или не ме сфаќајте погрешно. КРАЈ! Не си!
4:34 PM - 14 Feb 2015

Ник Слотер @Safarafov
Follow
Ниту ВалентАЈН,ниту Трифун славам,ја сакам девојка ми преку целата година и пијам преку целата година.
11:29 AM - 14 Feb 2015

Viko von Drom @vikohyeah
Follow
Проститутка на јапонски - Безпари Нетидава
10:43 AM - 14 Feb 2015

Martin Nikolic @Martin_Nikolic
Follow
Ванковска е против #АвтономнаЗона на #СтудентскиПленум. Тоа е можеби најсилна верификција за исправноста на потегот на студентите
8:25 AM - 14 Feb 2015

x→∞ t=0 @sheretoto
Follow
дури и кинескиот ѕид има крај, само гомната на Миленко никако да завршат
12:45 AM - 14 Feb 2015

OD TVITER B9wyBcWIMAA2tC-

Ina @mnogufina
Follow
Ја излези Нино
ја излези сестро
ја излези Нино од здравството ♩ ♪ ♫ ♬
10:55 PM - 13 Feb 2015

Госпоѓица @ZenskiPrikazni
Follow
Сочуство до сите деца на ВМРОвци кои во моментов ги молат родителите да ги пуштат да преноќат во #АвтономнаЗона
Inspired by #TrueStory
10:56 PM - 13 Feb 2015

Stefan Duvnjak @stefan_duvnjak
Follow
Време е сите да му кажеме OFF...каде згазна трева не порасна
12:15 PM - 13 Feb 2015

OD TVITER B9uGa0hIIAEdEfa

Stefan Duvnjak @stefan_duvnjak
Follow
Секој би се гордеел да има ваков татко...БРАВО!! SmileSmileSmile
11:54 AM - 13 Feb 2015

OD TVITER B9uBgBjCQAAnGvg

Ina @mnogufina
Follow
Сега е јасно каде упалиле рекламите за многудетно семејство. Браво МРТ! Македонија Вечна!!!
7:43 PM - 13 Feb 2015

OD TVITER B9vs4vUCAAA0nzc

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Саб Фед 14, 2015 11:55 pm

ЈУНГ_повеќе_од_Фројд ‏@lea_misstres  Feb 6
Ало?
Да,повелете.
Љутков ми треба.
Само да излезе од на #Ж задникот,веднаш ќе ви се јави..

Self-Aware ‏@RagingDemon1  Feb 6
"Правевме криминал, ама не фативте со помош на странци, така да не се важи." - #ж логика
#ТикТакТикТак

Dimano ‏@dimanovski  Feb 6
Братучедот активирал план „Exit“!? ај ај ај Smile
Роднините не можеш да ги бираш, нели #Ж?
#ТикТакТикТак

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Нед Фед 15, 2015 12:37 am

me iznasmea ,mnogu jako alal da im e na site shto pshale .....
nego koj go glasa ,koga ova e vistinata dali te sakaat ili ne..narodot ,na nego mislev ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14302
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Фед 15, 2015 4:47 pm

Влатко Васиљ @VlatkoVasilj
Follow
Затворете граници, ќе почнаат да бегаат!
2:36 PM - 15 Feb 2015

Влатко Васиљ @VlatkoVasilj
Follow
А нели Груевски рече - Ова треба да се реши по судска постапка. Знае дека само така може да ја победи вистината!
2:59 PM - 15 Feb 2015

Borjan Jovanovski @BorjanJovanovsk
Follow
Латасееее што праиме?
2:39 PM - 15 Feb 2015

Боби @BatmanSaysT
Follow
Значит, Бранко како ги имитират гласојве на сите министри, судии и новинари, алал да му е!
2:57 PM - 15 Feb 2015

Боби @BatmanSaysT
Follow
Можно е некако Јанкулоска да се самоуапсит?
2:35 PM - 15 Feb 2015

Влатко Васиљ @VlatkoVasilj
Follow
А тек е само втора епизода од #ТикТакТикТак ! Ќе има уште!
2:56 PM - 15 Feb 2015

Бејтманолоџи @hasawatermark
Follow
Денес над Македонија се раѓа,
нова #бомба на слободата!
1:29 PM - 15 Feb 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Фед 15, 2015 5:14 pm

Pa, pa, pa ....jadaci edni! Samo da se zvocalo, bez FAKTI I ARGUMENTI! Predavnici i platenici na stranskite supertajni sluzbi na celo so Cvekjarata na Alan Ford!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Фед 15, 2015 5:24 pm

A i ovoj Zaev...Marioneta vo racete na Branko, Soros, EU pedofilisticharite i kosher amerikancite...Vo najmala raka mu e desna raka na...Broj Eden...

OD TVITER Images?q=tbn:ANd9GcTYVijnRY_1vNoa130tmYsO9Tz-eicBCGQQBZXxx9bqK4QE07XNSg


Последната промена е направена од Teo на Нед Фед 15, 2015 5:55 pm. Мислењето е променето 1 пати

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Фед 15, 2015 5:42 pm

Е. ‏@EStavrevska  3h3 hours ago
Најголема иронија е што сами се уништуваат: да не биле #Ж и Мијалков толку параноични, немало да има толку докази за криминалите на нивните.

Биби ‏@The_Bibi_  Feb 7
Не верував во силата на бомбата на #ЗЗ додека не ја видов фацата на #Ж. Не верував дека вмро_се_овци додека не почнаа да бегаат од трлото.

флоријан ‏@flloooooorian  Feb 13
станати во 7.30. кафе па бојкот и #окупација! имаме друштво со кое ја делиме храната во #АвтономнаЗона

OD TVITER B9tgTU9IIAEGZW3

Martin Nikolic @Martin_Nikolic
Follow
Абе неутрални, да се бара оставка од криминалци кои прекршуваат Устав и закон не значи дека сте за сдсм,туку дека сте зрели политички битија
5:16 PM - 15 Feb 2015

Влатко Васиљ @VlatkoVasilj
Follow
И искрено, да не бидам погрешно сфатен од Саше, ама очекував поише. А не да остави Ахмети да го каже задњиот збор..
3:28 PM - 15 Feb 2015

iskric @iskra_iskrich
Follow
Како "Каде сте Вмровчиња". Па чекаат налог од штаб за коментар.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пон Фед 16, 2015 2:27 pm

Martin Nikolic @Martin_Nikolic
Follow
Владата да организира уште наградна игра: „Пронајди член во Уставот кој го неаме прекршено и освој вработување во јавна администрација“
10:19 AM - 16 Feb 2015

Влатко Васиљ @VlatkoVasilj
Follow
После години критичко пишување, ми стигна првата заканувачка порака у инбокс. Не ме чуди ниту заплашува, туку ми ја потврдува нивната паника
10:01 AM - 16 Feb 2015

levraipessimiste @therealpsmst
Follow
ОК на твитер битката е добиена.
согласни дека вака не може повеќе.
сега да искочиме од твитер, кон местата каде што има луѓе за убедување.
9:36 AM - 16 Feb 2015

Slobodan Jakoski @FlavrSavr
Follow
Овде је мрачно и Мијалков м’ обвива
И темно ВМРО земја покрива. #ЛекаНоќ
11:53 PM - 15 Feb 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Фед 17, 2015 12:44 am

Лошото Детиште Хуго
‏@nikola_iris
Гоца стигнала до крај-о.

OD TVITER B9_3YsWIIAA6P34

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Фед 17, 2015 12:47 am

Aleksandar S.
‏@juvesnake
Јас само ги с'скам .. Ж

OD TVITER B9_EYqfCYAAsHXO

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Фед 17, 2015 11:31 am

Лошото Детиште Хуго @nikola_iris
Follow
Афричко име на Македонија
- Брегот на Сиромаштијата до Kоска.
9:42 AM - 17 Feb 2015

Гијoкки @Shkottt
Follow
вистинското лице на Јанкуловска ќе се дознае во робија, кога нема да има брич до неа 24/7
7:35 PM - 15 Feb 2015

Ljubiša @Sulimanovic
Follow
-Леле колку магла!
-Не е тоа магла сине. Тоа е мислењето на Боцевски.
12:07 PM - 17 Feb 2015


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Фед 17, 2015 9:52 pm

Ф или П? @FStojanovski1
Follow
Секој кошмар на Ставрески започнува со „Ало Зоки шупраиш?“
7:43 PM - 17 Feb 2015

Емилито @EmilitoAtanez
Follow
Груевски му доцни на Хан повеќе од 30 минути на состанокот денес.
Нормално.
Па треба да преслуша што зборел сабајлево човекот на телефон.
3:16 PM - 17 Feb 2015
Сеси Асхел @rizikjak
Follow
Горде немој од Америка да му вртиш на Ставре скупо е!
3:35 PM - 17 Feb 2015

✖She @IrenaMila2
Follow
И Јанкуловска замина само ние останавме..
2:27 PM - 17 Feb 2015

i999y @i999y
Follow
Заштитен сведок?? Јанкулоска заминува за Соединетите Американски држави
2:25 PM - 17 Feb 2015

Kite Tolos ‏@1rukandji  Feb 15
Ми стои дека Ставре е сандалџија, #жбрк е доминантна #ТикТакТикТак

Follow

Кале Блумквист
‏@MikaBlomquist
Голум ниеден! Зашто си #жбрк ! Да ви јебем (НЕ)Безбедноста што ја создадовте!! #ТикТакТикТак

OD TVITER B9lQXP9CYAAm1I9

Radmila @Sekerinska
Follow
И Хан не му оди во канцеларија... се снима!
9:23 PM - 17 Feb 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Сре Фед 18, 2015 6:07 pm

Follow

Ljubiša
‏@Sulimanovic
Анонимусите“ влеаја страв и параноја на Бихаќка.

OD TVITER B-IwnK9CAAEThjl

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by Hamad bim Khalifa on Сре Фед 18, 2015 7:18 pm

Abe ovie se od lani...! ebavebelajebave! Pa sega se barem malku pododrasnati debilcinjava sto ni se ukljucuvaat u muabeti za vozrasni ?!?! Evil or Very Mad
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Сре Фед 18, 2015 8:06 pm

Сеси Асхел ‏@rizikjak  Feb 8
10.000.000 евра за ОВА!!!
Ружна ви е Владата а поплавена државата!
#ТикТакТикТак  

OD TVITER B9Uu1-3CAAE7wBx

Незбори Бе ‏@NeZboriBe Feb 6
Во гомна... Буквално... #ТикТакТикТак

OD TVITER B9M8pjZCAAI-3aPDojranliev
‏@ADojranliev
#ТикТакТикТак

OD TVITER B9KxD3FIIAAf-CR

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Сре Фед 18, 2015 8:10 pm

Baze Lazevski ‏@BazeLazevski  Feb 15
Се јави #Ж

OD TVITER B96bNLbIUAEIy_f

Девојката со бурекот ‏@pivo_ok_pozz  Feb 13
#ж !

OD TVITER B9w7CI1CEAASJgG

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Фед 21, 2015 11:54 pm

сакаме уште да се смееме ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14302
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Фед 22, 2015 1:22 pm

Влатко Васиљ @VlatkoVasilj
Follow
Груевски во 2008 година го прифати името Република Македонија (Скопје) за без пари. Е тоа е патриотизам!
11:04 AM - 22 Feb 2015

Slobodan Jakoski @FlavrSavr
Follow
Името најдобро се брани кога ќе му ставиш пиштол во уста на Љубе. Сѐ друго е смешка. Дури и мртви деца на плоштад. #бомба
9:25 PM - 21 Feb 2015

Влатко Васиљ @VlatkoVasilj
Follow
Демек сега ќе ги правдаат иживувањата... еј снимени беа, ги слушнавме, а они сега не убедуваат во истото што го слушнавме. Не прават луди!
7:30 PM - 21 Feb 2015

Man @Goran_Man
Follow
Пуштаат видео за да докажат дека Љубе сакал да го продаде името, а претходно Гоца и Иво зборат дали да го пуштат тоа видео. И чие е видеото?
7:25 PM - 21 Feb 2015

Влатко Васиљ @VlatkoVasilj
Follow
Оние сеа што споделуваат линкови за Љубе што го продал името се истите оние кои се смеат кога нивните се иживуаат со туѓи судбини...
7:42 PM - 21 Feb 2015

Госпоѓица @ZenskiPrikazni
Follow
Ова што се збори на Сител веќе не е контра-вести, ни пара-вести. Ова е тест на интелигенција на македонскиот народ!
7:12 PM - 21 Feb 2015

Госпоѓица @ZenskiPrikazni
Follow
ВМРО на денот:
5:55 PM - 21 Feb 2015

OD TVITER B-Yg9O-IAAA59pz

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Фед 22, 2015 1:29 pm

До Ре Ми ‏@Gievskaaa  21h21 hours ago
Веселата дружина #Ж
OD TVITER B-YNeFiIEAADCM9

Ели ‏@ellielche  2h2 hours ago
#тиктактиктак

OD TVITER B-cRu4gCAAAdK67

Џони ‏@iKokkii  Feb 20
Ова е тој Пуки (командир на алфите), кој ставал пиштол у уста, од разговорот на Иво и Гордана #бомба #ТикТакТикТак

OD TVITER B-S2p_iIIAAuy70

ВМРО без ГРУЈО ‏@VMRObezGrujo  18h18 hours ago Former Yugoslav Republic of Macedonia
#бомба eve losa montaza za da pokazat kako Ljube go 'prodava' imeto.. a ne ja izbrisale datata na prviot upload Smile

OD TVITER B-Yy3kZIYAA7dCs

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Нед Фед 22, 2015 2:51 pm

a toj demek ushte e ziv ?,ili slikata e stara  ,odamna ....a da ne e pak nova slikata ,
mozebi ushte mu se "sitni " decata na LJube,sepak kogaj togaj ke porasnat ... Twisted Evil

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14302
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Фед 22, 2015 9:32 pm

Емилито @EmilitoAtanez
Follow
Со секоја нова #бомба владата распишува нов оглас за 3000 вработувања. Заев како тргнал ќе го реши проблемот со невработеност во Македонија.
3:47 PM - 22 Feb 2015

Slobodan Jakoski @FlavrSavr
Follow
На ручек со фамилијата. Ме убедуваат да престанам да зборам против #Ж зошто им е страв дека некој ќе ме утепа на улица. Епа да.
4:25 PM - 22 Feb 2015

OD TVITER B-c2He7IEAAmbqc

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пон Фед 23, 2015 10:06 pm

Ljubiša @Sulimanovic
Follow
Љубе сниман дур збори со грчки шпион. Љубе не снимал. Гркот снимал. Вмро пушта снимки. Значи вмро соработува со грчки шпиони.
But muh Zaev
8:43 PM - 23 Feb 2015

Ines Efremova @Inna_E
Follow
Имаме одговорност пред Тамара и пред животите на нашите деца и сакани утре во 12ч да побараме #ОставкаЗаТодоров
12:52 PM - 23 Feb 2015

OD TVITER B-hu28TCAAAFa1D

Влатко Васиљ @VlatkoVasilj
Follow
Приметив овие „неутралните“ бараат опозицијата да има харизматичен лидер. Демек премиерот пука од харизма па треба некој на тоа да му парира
10:18 AM - 23 Feb 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Чет Фед 26, 2015 10:12 pm

Никола Стрезовски @NikolaStrez
Follow
http://fokus.mk/vmro-dpmne-zaev-ne-kazha-nishto-za-parite-od-soros/

Небитно, ама да сме на чисто: викаат дека сдсм со СВОИ пари контролира медиуми. Овде вмро со МОИ пари контролира.

Borjan Jovanovski @BorjanJovanovsk
Follow
Шпиун на коњ одма до Аце #скопје2015
7:07 AM - 26 Feb 2015

Меше @CallMeDenisChe
Follow
#КуртонНаДенот
11:51 PM - 25 Feb 2015

OD TVITER B-uY2OfWkAE8iK3


Мр Моџо Килингтон @mojokilington
Follow
Го уништија сексот... Секојпат ко ќе клаваш кондом на вестите на Сител и на Латас ќе почнуваш да мислиш.
9:50 PM - 25 Feb 2015

#ТикТакТикТак @toVornottoV
Follow
Не е лесно да се биде ВМРОвец периодов:

1. Нормалниот народ те гледа со презир;
2. Се плашиш од своите;
3. #Ж те бламира пред цел свет.
9:00 PM - 25 Feb 2015

Slobodan Jakoski @FlavrSavr
Follow
#Ж не може да каже кои се 'странските служби' зошто:
1. Не се странски служби, туку Братучедот
2. Ако именува држава, тек тогаш ќе го јаде
7:32 PM - 25 Feb 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Саб Фед 28, 2015 5:46 pm

Жаар'то од средно ‏@muSakaneMUDAva  16h16 hours ago
Ова е топ совет за #Ж. Амди така од искуство..

OD TVITER B-5IcZVU4AAIoCtBaze Lazevski
‏@BazeLazevski
#Ж до ќерките...

OD TVITER B-3E5_xW0AA9YqM

Dojranliev ‏@ADojranliev Feb 26
„На свој начин“
#бомба #ТикТакТикТак

OD TVITER B-x04uHUMAAhIko

Риболовец ‏@The_Fisherr Feb 20
и нашите се подготвуваат за оскар наградите
#бомба #ТикТакТикТак

OD TVITER B-SltDWIMAAgxqwNeb. Gelevski - Bane
‏@banekoma
#пецко #Ж: „Каде ли ја згрешивме, куме...?“
#бомба #ТикТакТикТак

OD TVITER B-CTuJ6IMAAWtId


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Саб Фед 28, 2015 5:51 pm

Супер хикс ака #ж ‏@zzz76995219  Feb 26
сакаме видео од Цаци во оргии.#СармаИздржи #Шител #ТретаСмена #пуч #бомба  гоца договара рандеву,.. последица

OD TVITER B-zmMw1UYAAxQXV

mitra ‏@MitraMitra333  9h9 hours ago
: #СармаИздржи  среќа твоја па бранко не може секаде да стигне

OD TVITER B-4KE0uW4AETUCA


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот